Dram içeren itiraflar

Hep gülecek değiliz ya biraz da dram içeren itiraflara yer verelim. Verelim vermesine ama itirafçılarımız dramın içine de katmış katıştırmış yine. O zaman gülmekten ayrılmayalım diyoruz ne diyelim… İtiraflarımızı okuyalım güler miyiz yoksa ağlar mıyız birlikte karar verelim!

Bu Bir Dramdır

Bu aralar her şeyden o kadar sıkıldım, o kadar bıktım ki ”Allah’ım bir evlensem de çeyiz hazırlıklarıyla uğraşmaya başlasam.” diye dua ederken yakaladım kendimi.

dram1Drama

Dramada adı geçen Sue karakterini canlandırmak isteyen öğrencimin gerekçesi:” Öğretmenim, babaannem ona her su verdiğimde bana su gibi aziz ol diyor. Ne olur Sue ben olayım.

dram2Bakın bu dramdır

Pazar günü balık, kalamar ve karides için hatırı sayılır bir para ödenir. Öğleden sonra hazırlıklara başlanır. Roka salatası ve kırmızı soğan masaya konur. Deniz börülcesi haşlanıp soslanır. Balık ve kalamar kızartılır. Karides güveç de yapılır. Kavun kesilip dolaba konur. Tam her şey hazır rakımı doldurayım derken, dışarıda ki sünnet düğününden mehter sesi kesilir ve mevlit başlar. Masa olduğu gibi bırakılır. Televizyon karşısına geçilip bitmesi beklenir. Bittiğinde balık buz gibi, kalamar kazık gibi, karides donmuş bir şekilde bulunur. Hepsi çöpe atılıp kavun beyaz peynir ile yola devam edilir.

dram3 Hemşirenin dramı

Özel hastanede hemşire olmak; gecenin yarısında gelip “Hemşire hanım, oğluşumu sivrisinek ısırdı. Ne yapacağımı bilemedim. Panik oldum.” diyerek sivrisinek ısırığına zorla pansuman yaptırmaya çalışan, burjuvamsı insan topluluğu ile uğraşmak demektir.

dram4Evet drama

Bu yaşıma kadar hiç tanımadığım yüzlerce kızla sokakta göz göze geldim, hiçbirisi gülümsemedi. Bugün giyiminden ve hareketlerinden eşcinsel olduğunu anladığım bir kişiyle göz göze geldim, bana gülümsedi! Sinir oldum, sinir!

 dram5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.