Duygusal terminatör itirafçılarımız

Ağlamaklı film izlemek istediğimiz günler, biri dokunsada fersah fersah gözyaşı döksek diye düşündüğümüz anlar ya da gülerken bir yandan da içimize içimize attığımız dertler yok mu? Tabii ki var, hemde nasıl var. İtirafçılarımızda da dertler çoktan derya olmuş da kimsenin haberi yok. Gelin hep birlikte teselli edelim…

Duygusalım

Minik oğlum eve saçları traş olmuş halde gelince, gözlerim doluyor, sarılıyor öpüyorum ya, sünnet olunca ne yapacağım konusunda hiç bir fikrim yok.

duygusal1Duygusal

Torununun yeni çıkan iki dişinin arasına maydonoz girdiğini görüp “Dişleri çıkmış da arasına maydonozlar da mı kaçıyormuş artık?” deyip duygulanan ve ağlamaklı olan annem duygusallık konusunda tüm sınırları yıkmış bulunmaktadır.

duygusal2Duygusalım

Son zamanda yaşadıklarımın beni duygusallaştırdığını düşünüyordum ama “Muratgilin damından atlayamadım” nakaratında tüylerim diken diken olunca kesinlikle emin oldum. Artık çok duygusalım.

duygusal3Duygusal

Yağmur sonrası yürürken ani bir çatırdı ile irkilen ve “Salyangoz ezdim, çocuklarını annesiz bıraktım” diye ağlama krizine giren benim biricik hamile arkadaşım; ezdiğinin dal olduğunu kanıtlamak için yerdeki her şeyi toplayıp tek tek karısına göstererek ikna edene de adamın dibi denir.

duygusal4Duygusal çocukluk

Çocukluğumda Mario oyununu çok severdim. Ne zaman Mario’yu prensese kavuştursam çok duygulanırdım. Tüylerim diken diken olurdu ve gözlerim dolardı…

duygusal5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.