Egonun tavan yaptığı itiraflar

 

Hepimizin içinde kıyısından köşesinden egoistlik var. Dozunda olduğunda sıkıntı değil ama aynalara aşık hale gelip sürekli ben ben diye ortalar da gezmeye başladığımızda dışarıdan çok hoş gözükmediği de kesin. Zira o tavan olan egolar çift lafla yerle bir olabilir ve geride kocaman bir hava boşluğu oluşabilir. O yüzden aman dikkat diyoruz ve itirafçılarımızın egolarının tavan yaptığı itiraflara hep birlikte bakıyoruz.

Ego

Evliliğimiz boyunca tarafımdan bol bol pohpohlanan, kendisinden 1 tane bile güzel bir kelime duymadığım, dünyanın en suratsız erkeği, hayatıma kattığı hiçbir şey olmamasının üstüne “Sen benim üzerimden egonu tatmin ediyorsun” diyorsa; o erkeğin egosu g.tüne kaçmıştır. Ben çıkaramam onu…

 35.1Her şey egom için

İtiraf etmem gerekirse, otobüste bana laf atılmasından acayip keyif alıyorum! Egom tavan yapıyor ama arkadaşlarıma belli etmemek için her seferinde kavga çıkarıyorum.

35.2Egom tavan

Markette dolaşırken annesinin ”Ne istiyorsun, ne alalım yavrum?” sorusuna cevaben, o minik elleriyle beni gösteren 3 yaşındaki yiğidom; kadının hasından anlıyorsun vesselam!

35.3Egom tavanda

Eve yakın parka yürüyüşe gittim. 6-7 tane toplanmış, yaşları maksimum 17 olan gruptan biri “Şimdi sana bir şey derdim de şu kız bir geçsin önce…” dedi. Bakındım etrafıma, vallahi de o “kız” bendim!

 35.4Egoist

Sırf, dekoltesi gözüktüğünde herkesin içinde maço bir tavırla uyarabilmek için, ara sıra dekolte giymesine izin veriyorum. Haklısınız, ne egoymuş hakikaten!

 35.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.