Estetik mağduru itirafçılarımız

 

Daha güzel burun, daha dolgun dudaklar, daha belirgin elmacık kemikleri daha, daha ve daha… Bir kadının kendinden memnun olması ne yazık ki biraz imkansız gözüküyor. Bundan en büyük payı da plastik cerrahlar alıyor haliyle. Sargılar açılınca memnun olanlar tamam ama daha güzel olmayı beklerken sargı bezleri açılınca şok geçirenler yok mu? Tabii ki var ve bilin bakalım neredeler? İtiraflarımızı okuyunca bulmanız hiç zor olmayacak!

Estetik ameliyat

Gecenin ikisinde meme büyütme ameliyatı için acil serviste plastik cerrahi hocasını soran üniversite bitirmiş, master yapmış yurdum sarışınını (bütün acil çalışanları hep birlikte) alkışlıyoruz…

 26.1Estetik

Her yaşın ayrı güzelliği olduğunu, estetik uygulamaların anlamsız olduğunu düşünür ve bunu savunurdum. Yılbaşı gecesi, kardeşimin nişan kasedini yeniden izleyip 26 sene önceki halimi görene kadar!

 26.2Estetik

Kocam burnumu çok beğenir ama geçenlerde bu beğenisini dile getirme şekliyle son noktayı koydu sanırım. Ne mi dedi? “Karıcığım, burnun o kadar güzel ki, vücudunda estetiğe ihtiyacı olmayan tek yerin orası.” Magmaya hangi kapıdan yollasam diye düşünüyorum hala.

 26.3Estetik

Lazer epilasyona gitmek istediğini söyleyen annemle konuşuyoruz. Laf botoksa kadar geliyor. “Yok artık git göğüslerini de küçülttür bari” diyorum. Babamdan cevap gecikmiyor: “Gerek yok, ben memnunum.

 26.4Neremi neremi

Televizyonda Bülent Ersoy’u izleyen annemden beni dumur eden soru: “Bunun burnu estetik mi acaba?” Neresi değil ki anne, neresi?

 26.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.