Evimizin baş tacı, olmazsa olmazımız kadınlarımız

 

Karmaşık hayatlardan yanadır kadınlar. Erkekler, bir konu üzerinde dakikasına uzlaşabilirken kadınlar, aynı konu üzerinde 3 gün hatta 1 hafta düşünebilirler. Kıskançlıkları, tripleri, nazları, niyazları bol olsa da onlarsız ev, iş, okul düşünmek imkansızdır. Bizden bir uyarı birkaç kadın bir araya geldiyse dedikodu kazanı çoktan kaynamaya başlamıştır. Sonuç olarak ne olursa olsun hayatlarımızın olmazsa olmazı kadınlarımıza, birde itirafçılarımızın gözünden bakalım…

Çam sakızı

Sevgili ağdacım, bunalımdasın, eşin seni aldatmış, ayrılmayı düşünüyorsun ve tüm olanlar sana zor geliyor. Tamam bunca zamandır hukukumuz var, seni dinler, yardım ederim. Ama iş başında yapma bari bunu, kabul et g.tümüz, başımız açıkken ayılıp bayılınca ortada yarı çıplak seni teselli etmek çok komik oluyor yani.

 18.1Kadın

Kaddafi’yi koruyan 40 bakire kadının resimlerine bakıyorum. Korumaların başlarında bere, yüzleri örtülü, ellerinde otomatik silahlar veeee, parmağında tek taş yüzük. İşte kadın.

 18.2Bu kadın!

Bilin bakalım, okulda arkadaşlarına ve öğretmenine ”Annem beni doğururken ölmüş, babam da bu kadınla evlenmiş bana annelik yapsın diye.” diyen çocuk kimin?

 18.3Kadının kadına nispeti

Beraber çalışırken kendisine sinir olduğum, birbirimizden hoşlanmadığımız iş arkadaşımın başka bir dersaneye geçtiğini öğrenince hiç tahmin etmeyeceğim kadar üzüldüm. Bari yeni aldığım kıyafetlerimi,ayakkabılarımı da görüp öyle gitseydi… Şimdi giysem de artık eskisi kadar hevesli olmayacağım.

 18.4Kadın her yerde kadın

Patronun yaklaşık 100 kiloluk kızı depoya “Kleopatra’nız geldiii!” diye iniyor; depo elemanlarından ses yok…

 18.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.