Fallar ve itiraflar

 

Fal biraz inanç meselesiyle alakalı ama bazıları da öyle şeyler söylüyor ki insanın inanası gelmiyor da değil. Tüm pozitif enerjiyle kapatılan kahve fincanları, kartların hayatımızla ne ilgisi var ki şimdi dedirten tarotlar ve tabii ki yıldızlar… Biraz istemekle alakalı birazda enerjiyle diyoruz ve konunun yorumunu itirafçılarımıza bırakıyoruz.

Fal

Falcı kısmetimin İstanbul dışında olacağını söylediğinden beri, İstanbul dışında yaşayanlarla chat yapmaya başladım. Hadi hayırlısı!

fal1Fal

Sevgili babaannem bizlere sürekli “Bana kahve takımı alın” diyordu. Bu kadar çok kahve takımını ne yapacağı konusunda merak eden bizler; sevmediği komşularının falları çıkmasın diye fincanlarını yıkamak yerine çöpe atan bu tatlı cadıyı yakaladığımız andan itibaren derin bir sükunet içerisindeyiz!

 fal2Fal

Kocamın babasına kahve falı bakarken “Babacım çok büyük bir kuşun var!” demiş olamam değil mi? Yok yok olmamalıyım!

fal3Fal bile anladı

Sevgilimle küs olduğum bir dönem internetten aşk falı bakıyorum. Aşk falı sonucum ekranda çıkıyor: “Kötü günler geçiriyorsunuz. Bu hafta mal kaybına uğrayabilirsiniz.

 fal4Şarkılarda fal

Birlikte radyo dinlerken; ölen kocasının kendisine söylediğini düşünerek kendisi için şarkı tutup, her defasında içinde “Seni bekliyorum, bana gel, ne zaman geleceksin?” sözcükleri geçen şarkılar çıktığında, “Beni mi çağırıyor? Ölecek miyim kız ben yoksa?” diye kaygılanan benim arkadaşımdır.

 fal5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.