Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları konulu itiraflar

Baharın gelmesiyle böcekler, çiçekler derken gönlümüz aşka meylendi. Yeni arayışlar, yeni başlangıçlar, umduğunu gelecek baharlara saklayanlar ya da umduğunu hiiç bulamayanlar.. Hepimizin ortak noktası aşk ve üzerine söylenecek çok söz var…

Aşk

Dün akşam şampuanla dişlerimi firçalayıncaya kadar aşık olduğuma ben de inanmıyordum.

28.1

Aşk

Sevgili arkadaşım X, hepimizin iyi derecede İngilizce bildiğini bilmene rağmen sevgilinle konuşurken “Anlasana işte rahat konuşamıyorum. I love you.” dedin ya, artık eminim; insan aşık olunca kalbi dolup beyni boşalıyormuş.

28.2

Aşkımız

Sevgilimle konuşurken biraz sessizlik olunca “Aşkım hadi biraz aşkımızı anlat.” dedim. Söylediklerini aynen aktarıyorum. “Aşkımız dikenli bir yol gibi ve bu dikenler hep benim g.tüme batıyor!” Çok romantiktir benim canım…

28.3

Aşk kokusu

Her gaz çıkarma işlemimden sonra, “Kokarcam” diyerek sarılıp beni öpücüklere boğan bir kadın var hayatımda. Ya gerçek aşkı buldum ya da farklı bir fantezi ile karşı karşıyayım.

28.4

Aşkımızın meyvesi

Yaklaşık 6 yıldır tanıdığım ve adından dolayı Musevi olduğunu düşündüğüm üniversite arkadaşımın adının, babasının ve annesinin isimlerinin ilk hecesinden oluştuğunu öğrendim. Bari sonuna bir de A.Ş. ekleseydiniz de, tam olsaymış!

28.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.