Gıybetin dibine vurduğumuz itiraflar

Kız kıza sohbetlerin vazgeçilmezidir gıybet. Kız kıza dediysek beyler üstünüze alınmadan konudan sıyrılmayın, sizinde aşağı kalır yanınız yok. Sadece kadınlar “Gıybet yapıyoruz!” deyip alenen söylüyor hepsi bu! Eee madem kadın, erkek herkesin ortak noktası ve vazgeçilmezi gıybet, o zaman itiraflarımızla bu konuyu taçlandıralım…

Gıybet

Dedikodu yapmaya bayıldığım teyzemin telefonunda, melodimi değiştirdim. Şimdi ne zaman onu arasam telefonu “Gıııybett” diye çalıyor… “Çok mu abarttık?” diye düşünmeden edemiyorum.

giybet1Dedikodu

Hacı teyzem hemen herkesin arkasından saatlerce atıp tuttuktan sonra laf bitince, ”Aman boşver dedikodu yapmayalım günahtır. Müslüman gıybet etmez’‘ diyerek millete din dersi vermeye kaldığı yerden devam ediyor.

giybet2Gıybet grubu

Mahşerde hesaba çekilirken neden bu kadar dedikodu yaptın denilirse Whatsapp’ın kurucusunu yanıma çağırıp işte günahkar bu diyeceğim!

 giybet3Gıybet

Yeğenimin magazin programlarına dair eşsiz yorumu; “Akşama kadar dedikodu yapıp para kazanıyorlar. Bir de gıybet günah derler. Böyle günaha can kurban.” Gel de üstüne laf söyle şimdi.

giybet4Çit çit

Tatilden istifade evlendirme programı izlemeye başladım. Daha ilk günden elimde çekirdek, yarışmacıların gıybetini yapar halde buldum kendimi. İçimde bir yerlerde Doblo’su olan kayınço büyütüyorum galiba…

giybet5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.