Hangi Yıla Girmek İsterdiniz?

Biz bu sene 2217 yılına girmeye karar verdik! Geçen sene de ısrarla 2016 yılını reddetmiş ve 1982 yılına girmiştik. Aslında amacımız var olduğumuz yılın koşullarını hunharca reddedip olmak istediğimiz ana ışınlanmak! Malum henüz teknoloji bize ne ışınlanmayı ne de zaman makinesini ne de bir solucan deliğini vermediği için biz de evdeki malzemelerle elimizden geldiğince zamanda tatlı tatlı dolaşıyoruz!

Geçen sene tatlı 80’ler kıyafetlerimiz, müziklerimiz ve hatta tombalamızla birlikte, eski bir programı da internetten izleyerek gerçek bir zaman yolculuğu yapmıştık. Bu sene de 2217 yılına girerek, eteğimizdeki futuristik taşları dökmeye karar verdik. Alüminyum folyolarla yapacağımız kıyafetlerimizle avangarttan hallice girmeyi planlıyoruz. Aslında ben 2217 yılında uzaylıların dünyayı istila edeceğine inanlardan, dünyada insan türünün de olmayacağına inanlardan olduğum için köpeğimi uzaylı gibi giydirip takılabilirim.

Madem konu zamanda yolculuk o halde şöyle yapalım, zamana meydan okuyan Vichy’den iki kişiye deneme boyu hediyelerimden vermek istiyorum. Sorum ise oldukça basit, ben bu sene 2017 yılına girmeyi reddediyorum, siz de bu yıl hangi yıla girmek istiyorsanız bana yazın, geçmiş ya da gelecek fark etmez, kendi yılınıza girmeniz önemli… Kazanan iki kişi Vichy’den güzel bir hediye paketi kazanacak! Herkese iyi yıllar!

Zodyaklı

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

2 Comments

  1. Ay ben hangi yıla girsem karar veremiyorum uzun bacaklı kız misali…
    10 dakika sonra
    2025 e girmeye karar verdim! Umarım hayatımda bir seyler kesinleşmiş olurr😏

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.