Hayran mı Aşık mı?

İlk gençlik yıllarımın tatlı dönemlerinde, Teoman’a hayrandım. İtiraf etmem gerekir, sınıfta sıralara TeOMaNiaC falan yazan iğrenç bir insandım. O yıllarda internet bu kadar meşhur olsaydı kesin nicknamim Dark_Angel falan olurdu. Ne berbat yıllarmış.

Efso günler...
Efso günler…

Ben Teoman için ölüyorum ama daha lise birinci sınıf öğrencisiyim, kendimi dünyanın en büyük insanı gibi hissediyorum. İnsan sivilcesi çıktı diye mutlu olur mu? Nasıl bir mutluluk, büyümek için verdiğim çaba görülmeye değer. Şimdi bir klişe yapıp keşke büyümeseydim falan demeyeceğim, açıkçası verdiğim çaba doğruymuş iyi ki de büyümüşüm ve o ergen yıllar geride kalmış.

Adamın her konserinde görevli olarak, hatta gönüllü görevli olarak çalışıyorum. Pankartlar hazırlıyorum, “Lou Reed Newyorksa, Teoman İzmir” konseptinde sadece adamın anlayacağını düşündüğüm şeyler hazırlıyorum.

Hayalim ne? Elbette teomanla evlenmek. Ama hikaye şöyle başlıyor, Teo beni görüyor, görür görmez “Aman ya rab, ne kadar da şahane bir kız. Hemen evlenmeliyim ama evlenmeden önce klibimde oynatmalıyım. Çünkü aşırı şahane bir kız bu” ben bu hayallerle her gece Teo’nun klibinde oynuyorum, evleniyoruz, bana öyle aşık ki, adamın alkol sorununu bile çözüyorum. “Ya ben, ya içki Teo” diyorum. Hemen beni seçiyor, gece hayatı falan her şey bitiyor. Bu arada çalışmıyorum ben, çatır çatır Teocuğumun paralarını yiyorum.

Kızımız olacaktı?En berbatı ise, daha 15 yaşındayım adama binlerce mektup yazmışım ve mektuplarımı Poligami diye imzalıyorum. Artık kelimeyi adamın hangi röportajında okumuş enteresan bulmuşsam, her mektubun sonuna dayıyorum Poligami’yi. Ulan, sen daha 15 yaşındasın senin neyine çok eşlilik! Git sınıf başkanı Hilmi’ye yürü işte!

Her hayran ergen gibi inat ettim hırs ettim ve Teomanla tanıştım. Adama heyecanla olan aşkımı anlatıyorum. Adam ise bana “Olur öyle, çok da şeyapmamak lazım” dedi.

Ee, hani klip, onyedi, düğün?!?! Hayatımda yaşadığım ilk hayalkırıklıklarımdan biridir bu, o günden beri erkeklere güvenmem! Aslında o başka bir konuydu, onu da başka zaman anlatırım.

Geçip giden, zamanları bir yerlerde bulsam...

 

 

Gel gelelim yarışmamıza, yazımı okudunuz, sorumuzda Teomanla ilgili olsun, Teoman’ın yaşını doğru bilene, Zoeshop.co’dan 3’lü makyaj setini hediye ediyorum. İçerisinde highlighter, far ve ruj olan harika bir set! Yapmanız gereken tek şey, bizim yaşlı kurtun yaşını doğru tahmin etmek!

Zodyaklı

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

8 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.