İnişli, çıkışlı itiraflarımız

 

Asansöre dair bitmek bilmeyen birçok maceramız var. Aynasında yapılan makyajdan tutun da, küçük kaçamaklara kadar şüphesiz hepsinin baş kahramanı. Kendimizce oyun haline getirdiğimiz ve kardeşi olmayanların çok hakim olamayacağı “Merdivenden giden mi kazanır, yoksa asansörden çıkan mı?” yarışlarını da unutmamak gerek tabii. Muhabbetsiz geçirilen dakikalar ya da kafa şişiren komşular hepsi itiraflarımız da toplanmış biz de 5 itirafta sessiz çığlıklarına kulak veremek istedik…

Asansör

Göğüs ağrısını anlamak için sorduğum “Ağrı olmadan ve hiç durmadan kaç kat çıkabilirsiniz?” sorusuna “Asansörle 10 kat çıkabiliyorum.” diye cevap veren bir hastam var.

99.1Asansör

Asansörde sevişen çifti yakaladığından beri, bizim güvenlikçinin kendini MİT ajanı addeden yorumudur; “Bilginin kaynağını açıklayamam!”

 99.2Asansör

Asansöre bindik karşıma geçti ve dekolte bölgemdeki saç telini gösterdi. Ne olduğunu anlam veremeden asansörden indi. Ama olmadı ki böyle, sen nereye bakıyorsun diye kızacaktım ben daha.

 99.3Asansör

En hafifi benim olduğum (99 kilo) dört arkadaş, davetli olduğumuz kişinin evine giderken bina asansörüne üzerinde “4 kişiliktir. Maksimum 320 kg.” yazmasına rağmen “Asansör dört kişilik zaten” diyerek hep beraber binmiş ve sonrasında kurtarılmayı beklemiş olamayız değil mi?

 99.4Asansör

Asansöre önce ben biniyorum ve aynaya bakmaya başlıyorum. Ardımdan annem geliyor ve o da aynada kendini inceliyor. Ama gelin görün ki ikimizde düğmeye basmayı düşünemiyoruz. Kadınız ondandır diyorum, geçiştiriyorum.

 99.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.