İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğunu kanıtlayan beş itiraf

İhanet dediğinin tadı çıkacak, planlar en ince ayrıntısına kadar yapılacak, çarklar dönmeye başladığında da karşısına geçip keyifle seyredilecek… Kurallar bu. Şimdi intikam nasıl alınırmış, ustalarından dinleyelim…

 

1.İntikam

Kendisini terk eden sevgilisinden intikam almak için arkadaşları ile toplanıp “hadım duası” eden bir arkadaşım var! Caiz midir, bilemiyorum. Gerçekleşir mi, sanmam. Kadınlardan korkulur mu, evet!

7.1

2.İntikam

Eğer sen en yakın kız arkadaşımın duygularıyla oynayıp işin bittikten sonra bir kenara atmasaydın ben de seni baştan çıkarıp, tam işe başlamak üzereyken “Amaaaan bu da çok küçükmüş beee, gidiyorum ben” demeyecektim. Duyduğuma göre hala bunalımdaymısşın. Sana komplekslerinle hayatta başarılar dilerim canım.

7.2

3.İntikam

Akşam iş dönüşü servisten inmiş karşıya geçmeyi bekliyordum. Yanımdan geçen biri çok ağır bir sözlü tacizde bulundu. Bir itiraf.com kadını olarak bunu es geçemezdim. “Bir saniye baksana sen!” dedim, “Ne o, hoşuna gitti galiba.” diye pis pis sırıttı. “Senin karın, kızın yok mu?” deyince de “Böyle giyinirsen böyle olur tabii.” dedi. Üzerimde siyah bir takım elbise ve soğuktan dolayı boğazına kadar iliklenmiş bir mont varken “Nasıl yani?” diye iyice sinirlerim tavana vurdu ve bunun cezasız kalmaması gerektiğinin bilincinde sert bir sesle “Nüfus cüzdanını, varsa ehliyetini, ev telefonunu ve adresini ver hemen!” diyerek çıkıştım. Ne olduğunu anlayamadan “Ben bir avukatım ve size taciz davası açacağım.” dedim. Donup kaldı, özürler diledi ama intikam almaya ant içmiş, savaş boyalarımı sürmüştüm bir kere. “Kapa çeneni ve istediğim belgeleri ver!” diye kükredim. Nüfus cüzdanını çıkardı, ev adresi ve telefonunu yazdı. Bana uzatmadan önce “Söz veriyorum avukat hanım, valla kimseye böyle bir şey yapmayacağım bir daha.” dedi. “Dava dosyasını hazırlayınca nüfus cüzdanını gönderiririm.” dedim ve oradan uzaklaştım. İki gün sonra evini ankesörlü telefondan aradım, karısı çıktı “Salih Bey için açılan cinsel taciz davası var. Mahkeme celbini ve nüfus cüzdanını en yakın karakoldan alabilir.” dedim ve telefonu kapattım. Nüfus cüzdanını kesip çöpe attım. İntikam kötü bir şey biliyorum. Pişman mıyım? Asla… Güzelleştim intikamla.

7.3

4.İntikamın Böylesi

Sen annene kızıp, o minicik pipinle buharlı ütünün içine işemeyi akıl ettin ya! Anneni buram buram çiş kokularıyla işyerine yolladın ya! Annen ancak arkadaşları ”acayip kokuyorsun” dediğinde işi çözdü ya! Ben de sana geleceğin itirafçısı Oscar ödülünü vermez miyim? Veririm, üstüne bir de ben seni yerim ya..

7.4

5.Kısık ateşte şöyle bir çevirip

Kuzenimle oturmuş sohbet ediyoruz. Annem de yemek yapıyor. Kuzenim ”Kızım, intikam soğuk yenen bir yemektir.” diyor. Annem, elinde patlıcanla yanımızdan geçerken devam ediyor. “Yani intikam zeytinyağlıdır.”

7.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.