İtiraf.com’un Bahtsız Bedevileri

Her konuya değinip ‘bahtsız bedevilerimizi’ unutmak olur? Tabii ki olmaz. Onlar bizim gönlümüzün, gönlümüzün olmasa da sitemizin çiçekleri. Başlarına türlü türlü bahtsızlıklar gelmiş ve yine de yılmamışlar. İyi ki yılmamışlar ve dertlerine ortak olmamız için bizimle paylaşmışlar. 5 itirafta İtiraf.com’un bahtsız bedevileri…

Bahtsız bedevi

Koskoca binada ellerimi arkaya alıp dayı gibi dolaşmamın sebebi, 1000 kisi kapasiteli yemekhanede su dökülmüş sandalyeyi bulup oturacak kadar bahtsız olmamdır. Kocaman bir alkış bana.

bahtsiz1Bahtsız bedevi

Koskoca Konya Ovası’nda dik ve uzun bir rampa bulup arabaya hararet yaptıran şahsı kesinlikle ama kesinlikle tanımıyorum.

 bahtsiz2Bahtsız bedevi

Gerçek talihsizlik, imsağa dakikalar kala son sigarayı tersten yakmış olmaktır.

3Bahtsız bedevi

Sabah uyandığınızda yağmur yağıyorsa, işe gitmek için arabanıza bindiğinizde çalışmıyorsa, taksi beklerken sudan çıkmış balığa dönmüşseniz, üstüne cep telefonunuz da suya düşmüşse, o günü hiç yaşanmamış olarak silip, uykunuza kaldığınız yerden devam edeceksiniz demektir. Yaptım. Çok da güzel oldu.

bahtsiz4Bahtsız bedevi

Zayıflamak için gittiğim grup terapisinin hemen ardından kantine inip 2 tost söylemem iyi fikir, arkamda çay içmeye gelen grup arkadaşlarım ve doktorla göz göze gelmem paha piçilemez.

bahtsiz5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.