Kabuslarla bölünen itiraflar

Bazı geceler, dünyanın en güzel rüyasını görürüz ve en güzel şekilde bölünür uykumuz. Bazı geceleri de ne siz sorun ne biz söyleyelim! Olmasını istemediğimiz ne varsa hepsi rüyanın baş kahramanı olup bizi uyutmamak için adeta and içmiş gibi gelir gözümüzün önüne. Sonrasında uyu uyuyabilirsen. Uyumayı geçtik odalara sığmaz insan! Size tavsiyemiz yorganı nefes alamayacak kadar tepenize çekin, güzel şeyler düşünmeye çalışın. Baktınız olmuyor koyunları sayın. Baktınız yine olmuyor, artık çaresiz korkularınızla yüzleşin. Şimdi bir de itirafçılarımızın kabus dolu rüyalarına göz atalım….

Kabus

Kabus; temizlik öncesi etrafı darmaduman ettiğiniz bir anda görümcenizin aniden gelmesi ve bu durumu tüm ülke genelinde paylaşmasıdır…

 kabus1

Kabus

Dün gece rüyamda, 20 yıl sonrasını gördüm. Hala bekardım. Ağlamak istiyorum…

kabus2Kabus

Büyük bir zevkle kafalarını gövdelerinden ayırdığın iki kilo hamsi, rüyanda seni yakalayıp dörde bölebiliyormuş.

 kabus3Kabusum olma

Gece kabus görüyorum. Biri karanlık dar bir sokakta beni takip ediyor. Kaçıyorum, nefes nefese kalmışım tam beni yakalayacağı sırada uyanıyorum ve yataktan fırlamak istiyorum. Arkadan bir el saçlarıma yapışıp beni var gücüyle yatağa yapıştırıyor. Çığlığı basıyorum. Ardından kocamın sesini duyuyorum. “Korkma tuttum.” Bir bırak ya. Öldürecek bu adam beni.

kabus4Her kabusum bir komedi

Rüyasında zombilerle dolu kabus gören ve zombilere yakalayıp kulaklarına ezan okumak suretiyle normale döndüren başka biri var mı? Ya bu rüyayı hayra yoracak ya da en azından yorumlayacak biri var mı?

 kabus5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.