Kadınlar, hamam ve itirafları

Hamamın asıl amacının kir atmak olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kadın ve hamam doğrudan ilişkili olur da hiç sadece akça pakça olarak çıkılır mı? Vücut ölçüsü kıyaslamalar, çalgı çengi eşliğinde göbek atmalar, sarmaları börekleri yarıştırmalar… İşte şimdi ne demek istediğimizi anladınız bizce. O zaman itirafları da okuyup konuyu pekiştirmenin tam zamanı…

Hamamdayız

Alkışlarınız, eğlence için arkadaşlarımla gittiğim kadınlar hamamında beni görüp, ”Evladım sana bayıldım. Benim bir oğlum var o da hamamın erkek tarafında. Hamam çıkışı ikinizi buluştursam da bir tanışsanız?” diyen 75 yaşındaki teyzeme gelsin lütfen.

hamam1Hamamdayız

Kızım, ben, annem ve anneannem geçen gün hamama gittik. Kuşaklar arası göğüs farkı görülmeye değerdi doğrusu…

 hamam2Hamam sefası

Kafama tas vurup “Edepli inle be kızım!” diyen anneme mi gülsem, yoksa kahkahalarla bana kese yapan natıra mı? Bir daha kadınlar hamamına gidersem iki olsun.

 hamam3Hamam şakası

Gittiği kadınlar hamamında, içeri erkek kıyafeti giyerek hamama giren ve kadınları tavuk sürüsü gibi çığlık çığlığa kovalayan kişi benim annemdir. Ben ise 56 yaşındaki annemin büyümesini sabırsızlıkla bekleyen kızıyım!

 hamam4Hamamdan demeçler

Sevgili …… radyo spikeri, hadi varsayalım ki İsrail’de hamam var. Hadi bir daha varsayalım ki o hamamın bir de hamambaşı var. Ama bence Filistin’le ilgili o demeci yine de Hahambaşı vermiştir. Sen iyi araştır.

 hamam5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.