Kadınların tek rakibi navigasyonlar ve itiraflar

Navigasyonların kullanımı hayatımızda yaygınlaştı yaygınlaşalı kadınlar daha bir kıskanç ve adres konusunda daha bir bilirkişi haline geldiler. “Ona mı inancaksın, yoksa bana mı?” diye bir soru kalıbı duyduysanız korkun! Çünkü hayatınızda duyduğunuz en handikaplı soru kalıbı olur kendileri. Sana deyip yola devam ederseniz %90 yanlış yola gidiyorsunuz demektir. Eğer navigasyona deyip yola devam ederseniz, yolun sonu kara bulutlar hem de öyle böyle değil. Uyarması bizden, itirafları itirafçılarımızdan olsun…

Navigasyon

Abi Acıbadem’e nasıl gidebilirim biliyor musun?” dedim, “Hiç düşünmedim uşağum, o senin sorunun” dedi. Cevap bile veremedim yemin ederim bunun üzerine gülmekten…

navigasyon1Navigasyon

Yaklaşık 250 km’lik Bodrum-İzmir yolunu, navigasyon aleti sayesinde(!) sekiz saatte kateden arkadaşıma yok mu alkış?

navigasyon2Navigasyon

Gitmem gereken yere en kestimeden ulaştıran Sibel’i (navigasyonum) öpüp, teşekkür ederek torpidoya kaldırıyorum. Karımın ruh halini siz tahmin edin artık.

navigasyon3Navigasyon

32 aylık komedyen adayı oğlum navigasyonda yol tarif eden kadını annesi sanıyor. Öyle bir kadınla evlenseydi baban yolunu mu kaybederdi oğlum?

 navigasyon4Halagasyon

Halamın tarif ettiği yol yerine navigasyonun tarif ettiği yolu dinleyince, halamın son sözü “Bundan sonra ona hala dersiniz” oldu ve o navigasyon başka bir krize neden olmadan camdan aşağı indirildi.

navigasyon5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.