“Kara bahtım, kör talihim” diyeceğiniz itiraflar…

Konunun kulağa garip geldiği kesin. Ama hiç öyle düşünmeyin, sonuçta yemek yemek kadar normal olan bir ihtiyaçtan bahsediyoruz. Ve eminiz, hepiniz en az bir kere tuvalete girip son anda tuvalet kağıdının olmadığını fark edip o hayal kırıklığını yaşadınız. Siz onaylamasanız bile, başınız onayı verdi. Ne menen bir durum olduğunun da herkes farkında olduğuna göre buyrunuz efendim, itiraflarımızı okumaya…

Tuvalet kağıdı

Tuvalet kağıdı alıyorum diye 8’li pakette kağıt havlu alan babam, ruloyu uzun uğraşlar sonucu kesip ikiye bölerek “tuvalet kağıdı” yapmış bulunmaktadır. Bilginize…

tuvalet-kag%cc%86idi1Tuvalet kağıdı

Tamam, tasarruf tedbirleri içerisinde ucuz tuvalet kağıdı almış olabiliriz, ama “Bu ne lan! Gazete kağıdı koysaydınız bari!” de denmez ki be güzel abim.

tuvslet-kag%cc%86idi2

Tuvalet kağıdı

6 ay önce aldığım 16’lı tuvalet kağıdı ancak bitti. Böylece aylar süren gerginliğim de son buldu. Yeniden ikili ve dörtlü üretin kardeşim, vurmayın insanın yüzüne yalnızlığını.

tuvalet-kag%cc%86idi3Tuvalet kağıdı

Yıllar önce evdeki tuvalet kağıtlarının çok çabuk bitmesine sinirlenip “Ben yokken eve deve getirip onun g.tünü mü siliyorsunuz?” diye soran babama bir alkış rica etsem?

tuvalet-kag%cc%86idi4Tuvalet kağıdı

Kız arkadaşım için markete gidip rahatlıkla ped alabiliyorum. Hatta eczaneden prezervatif alırken de asla rahatsızlık duymam. Yeri geldi sevgilime seksi iç çamaşırı da aldım. Bütün bunlar benim için sorun olmazken, on ikili ya da daha fazla sayıdaki rulo tuvalet kağıtlarını alırken ve sonrasında elimde taşırken çok utanıyorum. Sanki herkese “Eve gideyim de k.çımı bir sileyim” mesajı veriyor gibi hissediyorum. Çözemedim gitti!

tuvalet-kag%cc%86idi5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.