Keşke dedirten itiraflar

Keşkeler ve iyikiler olarak 2’ye ayırıyoruz hayatımızı. Hangisinin ağır bastığı da ruh halimizin en güzel belirleyicisi. Keşke dememek önemli ama dediysek bir kere üzerinde de fazla durmamalı ve yaşamaya devam etmeli. İtirafçılarımız keşkelerini bizimle paylaşmış. 5 itirafta onlara hep birlikte bir göz atalım….

Keşke

Kaç zamandır odamın camından süzdüğüm karşı apartmanda oturan komşum, keşke beni en üst katta olmanın verdiği güvenle odamda camlar açık şarkı söylerken ve vals yapmaya çalışırken görmeseydin. Ama sen cumaları çalışmıyor muydun yahu?

keşke1Keşke

Gecenin köründe aradı. “Efendim?” dedim, ses yok. Bir daha aradı, “Efendim?” dedim; ses yok. Bir daha aradı, “Senin…” diye saydırdım. “Keşke…” dedi. La Havle…

keşke2Keşke

Üniversitede gıcık olduğum kızla yıllar sonra metroda karşılaştığımda keşke işten perişan bir halde çıkmış olmasaydım. Konuşmadık gerçi, süzüldük durduk!

keşke3Keşke

Bir alkış da Bolu’dan geçerken manzaraya bakıp “Ulan şu dağlarda ayı olmak için neler vermezdim be!” diye efkarlanan doğa dostu arkadaşım için gelsin…

keşke4Keşke

Dört gündür kayınvalidem bizdeydi. Birlikteyken; “Keşke kocam ağaç kovuğundan çıksaydı.” diye düşündüğüm anlar çok oldu.

keşke5

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.