Kıskançlığın kitabını yazan itirafçılar

Şu hayatta kıskanılacak çok şey var kabul ediyoruz. Bizden daha güzel ya da yakışıklı olanlar, daha zayıf olanlar, daha zenginler ya da daha uzunlar… Liste uzayıp gidiyor. Ha bir de sevgililerimizi kıskanmamız var ki üzerine romanlar yazılır, hatta evet, çoktan yazıldı bile. Her ne kadar kontrol altında tutmaya çalışsak da bazen kendimizi kaybedip, gözümüzden minik, miniminnacık alevler çıkarttığımız oluyor maalesef. Neyse ki yalnız değiliz. İmdadımıza koşacak itirafçılarımız her zaman yanıbaşımızda.

Kıskanç

Giydiğim her şeyi kıskanan sevgilime çok dekolte bir elbise fotoğrafı gösterip nabız yokluyorum. “Aşkım çok güzel değil mi? Rengine karar veremedim, sence ne renk olsun diyorum?” Zekasıyla beni büyüleyen cevabı veriyor: “Çok güzel aşkım, kefen rengi al!”

 66.1

Kıskanç

Allah kimseyi, öğretmeni olduğu lise öğrencilerinin aşklarını kıskandıracak duruma düşürmesin… Kendimden biliyorum, zor oluyormuş zira…

66.2

Kıskanç

Köpeğimin bana yaptığı tüm cilveleri, ona yemek verdiğini yeni öğrendiğim karşı komşumuza da yaptığını gördüğümden beri, komşuma daha mesafeli davranıyorum. Evet efendim; kadınım, kıskancım, kıskanınca mantığımı askıya asarım!

 66.3

Kıskanç

Kız arkadaşını aşırı kıskanıp kızın yeni aldığı tavşancığın orasına zorla bakarak “Erkek mi yoksa lan bu?” diyen arkadaşım, yüzüne söylemedim ama ruhun hasta senin.

 66.4

Kıskanç

Facebook’umda ekli olan adama gıcık olmuş. Herkimse hemen silecekmişim. Artist falan anlamazmış. Ashton Kutcher kimin kocasıysa karısı eklesinmiş. Peki hayatım, emrin olur, seni mi kıracağım.

 66.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.