Kozalak itirafçılarımız

Kozalak yoklamamazı yapıp haftaya başlıyoruz. Sitemizden öğrendiğimiz en önemli şeylerden biri de kozalaklığın cinsiyet ayrımıyla alakalı bir konu olmadığı. O yüzden ne kozalaklar gördük, geçirdik… E şimdi sıra o kozaklarımıza geldi. İtirafçılarımız ve kozalaklıkları…

Kozalağım

Çiçekleri ne kadar sevdiğimi anlatıyorum uzun uzun. Ertesi gün kapının önüne geçen yıl ektiği çiçeklerin açtığını söylüyor. Heyecanla “Ne güzel bir enerji veriyor, değil mi?” diyorum. El cevap: “Yemediğim şey ne enerjisi verecek bana la?”

 kozalak1Göbekli kozalak

9 yaşındaki kardeşim inatla annemle evlenmek istediğini söylüyor. Annemse ısrarla yaşıtı biriyle daha mutlu olacağını söyleyip şakayla karışık konuyu kapatıyor. Dün akşam annem kardeşimden bir evlenme teklifi daha aldı. Annem dayanamayarak sordu: “Oğlum sen beni çok sevdiğinden mi benimle evlenmek istiyorsun bakalım?” Kardeşimin bizi gülme krizlerine sokan cevabı ise: “Anne ben sınıftaki kızlara sordum, hiçbiri yemek yapmayı bilmiyormuş. Ne yapayım öyle kızı ben?” Açılın, en göbeklisinden bir kozalak yetişiyor.

kozalak2Kozalak kocam

Son derece ciddi bir toplantıda arkadaşımızın sorusuna “Benim karım bindiği dalı kesmez!” cevabıyla herkesi dumura uğratan ve güldüren kozalak kocam için magmaya bir bilet istiyorum.

kozalak3Kozmo kozalak

İlk mesajında beni ne kadar çok sevdiğinden bahseden sevgilim, ikinci mesajında; “Acıktım. Bana yemek yap!” yazdı! Bir daha aşkın karın doyurmadığını söyleyen anneme burun kıvırmak mı? Tövbe…

kozalak4Kozalak kafa

Ablam daha davası sürerken bir sürü evlenme teklifi aldı…” dedim, “Öyle mi, evlenecek mi?” dedi “Hayır, bir kere sırayı savdı ya, sıra bana geçti, beni bekliyor…” dedim, “E sen neyi bekliyorsun?” dedi. Ebeni bekliyorum sevgilim, ebenin bana evlenme teklif etmesini! Bir git ya!

kozalak5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.