Libidosu yüksek itiraflar

Libidonun yükseği dert, düşüğü daha da dert! Hele dile vurulup üzerinde konuşulması dert kere dert! Konu hassas ve önemli… O yüzden pası itirafçılarımıza atıyoruz bakalım kimler yüksek libidolarıyla başa çıkmaya çalışıyor, kimler yerle bir olan libidolarını yükseltmek için çözüm yolları arıyor. 5 itirafta itirafçılarımız ve libidoları.

Libido

Hamileyken çıktığının yarısı kadar normal hayatımda da yükselebilseydin Kleopatra’nın ateşini sollamıştım.

libido1Libido ile bembeyaz

Çamaşır suyunun markasını “Libido” koyan zihniyeti; alkışlasam mı, yoksa magmaya mı göndersem karar veremedim.

libido2Mevsimsel libido

Sabahları işe gitmek üzere hazırlanırken, aynanın karşısında roll-on sürdüğüm sırada göğüs ucumun atletimin arasından göründüğünü farkedince aklım çıkıyor. Sonra kendimi zor teskin ediyorum: “Sakin ol” diyorum, “o senin kendi memen!”

libido3Hiper libido

Bize havuç salatası yaparken bir ara havuçları bana bırakıp; “Al emelim şu havuçları benden! Soyayım, yıkayayım derken libidom yükseldi!” diyen arkadaşım; o an söyleyemedim ama buradan sesleniyorum; libidosuz kalasın e mi!

libido4Üç değil on üç çocuk

Eş durumundan ataması yapılamayan öğretmenlerin eyleminde; “Sayın Başbakan, beni eşimin yanına gönderin üç değil on üç çocuk yapmazsam namerdim.” diyerek tavan yapan libidosunu pankart haline getiren arkadaşa bir alkış da bizden gelsin.

libido5

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.