Magazin programı tadında itiraflar

 

Ekonomi, politika haberleri bir kenarda öylece dururken, magazin haberleri hayatımızın merkezinde hızla ilerlemeye devam ediyor. Sorsan gündemi herkes yakından takip ediyor ama bunun böyle olmadığını gayet tabii biz biliyoruz. Kulaktan dolma dahi olsa hangi ünlü kiminle, nerede tatil yapıyor ya da kiminle evleniyor hepsine hakimiz. E vaziyet böyle olunca, magazin de küçük büyük herkesin dikkatini çekince o olmadan olmazdı. 5 itirafta itiraf.com’un paparazzilerine bir göz atalım.

Ah baba vah baba

Malum gazetenin Pazar günü yaptığı nostalji magazin köşesini bugünün haberleri diye okuyup şaşkınlıklar yaşayan kişi benim babam olamaz, hayır olmamalı.

magazin 1Magazin çağrışımı

Eniştemin kızı için önerdiği isimler “Petek, Hadise, Didem” diye biraz daha devam ederse ablam muhtemelen bebeğini cezaevinde ve bir koca katili olarak doğuracak…

 magazine2Magazin cahili

Fotoğrafını görüp beğendiğim ve arkadaşa bu kızı kaçırma dediğim kadın, Kate Upton’mış.

 magazin3Belgesel niyetine

Neden bu magazin programlarını seyrediyorsun? Biraz da belgesel seyretsene.” dediğimde “Belgesellerde hayvanları anlatıyorlar, ben insanları anlamaya çalışıyorum.” cevabını verdi. Diyecek bir şey bırakmadı.

 magazin4Anlayış farkı

Tostumu yedim, bekliyorum.” diyerek işte olan kocama çektiğim mesajıma gelen yanıt, ”Bu saatte tost yenir mi, sonra da spor salonlarından çıkmıyorsun.” oldu. Adamım da suç yok ama; magazin haberlerini izleyen benim.

magazine55

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.