Kıldan tüyden itiraflar

Kişisel bakımın önemini kadınlardan iyi kimse bilemez elbette. Lakin arada bir insan eriniyor, meşgul oluyor ya da ne bilelim gerek görmüyor olacak ki bakımsız geçen birkaç günün izleri erkeklerin gözüne takılıveriyor. Kıldan tüyden meselelerle kalpleri kırılıyor kadınların. Her biri birer çiçek onların, üzmeyin kırmayın. Biraz da görmezden gelin onları canım. Yok eğer susamıyorsanız da bari yolunu yordamını öğrenin karşınızdaki kadını uyarmanın. İtiraflar mı? Yok canım, gayet “daannkk” diye dürüstlük taslayanların hallerini paylaştık biz sizinle. Siz uymayın onlara beyler. Gülün geçin yeter…

Bıyık

Bıyıkları uzayan karıma, durumun vehametini tam sigara yakarken “Dikkat et bıyıkların yanmasın” diyerek anlattım ya, ölsem de gam yemem artık.

17.1

Bıyıklar

Sevgili Ö, geçenlerde benimle yakınlaşmak istedin de ben sana karşı çıktım ya; işte o namus abidesi olmamdan değildir. Sırf bıyıklarımın seninkilerin boyuna yaklaşmış olmasındandır. Saygılarımla…

17.2

Donmuş bıyık

Kızlar hayal edin. Haber sitelerine bakıyorsunuz, “Karakış geldi” haberi gözünüze çarpıyor. Haberi okumak için linke tıklıyorsunuz. Haberde kullanılan resim sizin resminiz! Ne güzel bir süpriz! “Hemen tanıdıklara haber vermeliyim.” diye düşünürsünüz değil mi? Haber vermeden önce resmin üstünde yazan yazıyı okumanızı öneririm şiddetle! Çünkü haberin editörü resminizin üzerine “Bıyıkları bile dondu!” yazmış olabilir! Hayır bir kızın canını fena halde yaktılar, bari siz hazırlıklı olun.

 17.3

Bıyık meselesi

Bıyık bırakmak için ısrar eden sevgilime, bıyığın yakışmayacağını düşündüğüm için itiraz ediyorum. Sonrasında ikimizi de kahkahaya boğan yorumu geliyor: “Bana izin vermiyorsun ama sen bıyık bırakıyorsun.”

 17.4

Yakışır

“Ben de bıyık bırakayım mı?” diye sordum karıma. İki gündür ayrı yatıyoruz.

 17.6

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.