Maraş usulü itiraflar

 

Çocukluğumuzun yaz itemiydi dondurma. Kışında yenilebildiğini anladığımızda çoktan büyümüştük. Üzerinden dönen iğrenç esprileri de büyüyünce anladık haliyle. E şimdi dondurma yerken şeytan dürtmüyor değil. Biliyoruz itirafçılarımızın da fesatlıkta bizden aşağı kalır yanı yok! Nereden mi anladık birlikte bakalım…

Dondurma

Gün içinde kalabalık bir meydanda dolaşırken, sıcakta canım dondurma çekti. Saplı bir hazır dondurma aldım. Aklımdan dondurma yiyen kadınlar hakkında yaptığımız iğrenç espriler geçtikçe dondurma boğazıma takıldı, nasıl yiyeceğimi bilemedim.

 107.1Dondurma

Kısa süren seks sonrası sevgilinin yorumu: “Hani dondurma alırsın da tam yiyecekken elinden düşer ya…” Magmada yer açın, ben geliyorum!

 107.2Dondurma

Hangi masalı anlatmamı istediğini sordum, “Anneleyin çocuklayına günde bissürü yetmişyüzbeş tane donduyyma aldıklayı masalı” dedi. Aldım ben mesajı yavrum, aldım…

 107.3Bal badem

Sevgilisinden ayrılınca ona “bal bademim” dediği için, bademli dondurmayı bile ağlayarak yiyen başka bir salak daha var mı acaba?

107.4.4

 Acelemiz yok

Haftada üç gün akşam Fenerbahçe-Bostancı sahilinde arkadaşlarımla yürüyüş yapıyoruz. 8 kilometre yürüdükten sonra; bir yerde oturup tatlımızı, dondurmamızı yiyip, birer de sigara içip evlere dağılıyoruz. Tek sıkıntımız, yavaş kilo vermemiz.

 107.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.