Mevzunun derin ve çetrefilli olduğu itiraflar

Cinsellik mevzu bahis olduğunda şayet büyüklerimizin yanındaysak konu teğet geçilir. Hatta öyle ki öpüşme sahnelerinde kanal zaplanır, yanlış bir şey çıkacak diye kalbimiz pır pır eder. Oysa her bireyin, hatta her canlının kendine has ve kendi sınırları içerisinde bir cinsel yaşamı vardır. İtirafçılarımızınki sınırları biraz aşıp bize ulaşmış ee ne yapalım faydalanmayalım mı, onların bilgilerinden…

2. plan

Cinsellik benim için 2. planda” diyen arkadaşıma gene arkadaşım olan eski sevgilisinin yorumudur: “O sapığın cinsellikten başka planı da mı varmış?

cinsellik1Acıtmıyor

Sadece cinsellik içeren bir ilişkinin en güzel yanı, ne kadar uzun sürmüş olursa olsun bittiği zaman acıtmamasıymış.

cinsellik2Mekatronik

Bir arkadaşımın evlilik sonrası cinsellik yorumu: “Yaş otuz. Kontağı kapattık, arabayı stop ettik, anahtarı da p.pomuza soktuk!

cinsellik3

 Bakış Açısı

Karım “Bak kaç yıl oldu, ilk günlerdeki gibiyiz hala, çok şükür” dedi. “Evet, ilk günlerdeki gibiyiz, cinselliğe bakışın hiç değişmedi” diye cevap verdim, küstü.

cinsellik4Tamam baba, taşımam

Televizyondaki haber programlarından birinde “Evlilikte mutluluğun 9 kuralı” isimli programı izlemem için ısrarla beni çağıran babamın, “Cinsellik önemlidir, iş yaşamınızı ve sorunlarınızı yatak odanıza taşımayın” kuralının okunmasıyla değişen yüz ifadesi görülmeye değerdi.

tumblr_inline_nw7r3lzkr91ropybu_500

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.