Muhabbet bağına giren itirafçılarımız

En sevdiğimiz eylemdir konuşmak. Eşle, dostla, anneyle, babayla derken elimizden gelse 24 saati konuşarak tamamlarız. Yani hiçbir şey yapamazsak, kendi kendimize konuşuruz. Deli damgası falan vız gelir bize. Bizler muhabbet kuşu alıp derdimize ortak yapmış insanlarız. İtirafçılarımız da aynı düşünüyor olacak ki koyu muhabbetlerine onlar da ortak aramışlar…

Kadınlar

Konuşup konuşup muhabbetin sonu geldikten sonra, ”Aman boş ver dedikodu yapmış olmayalım”diyen kadın, Türk kadınıdır.

 52.1

Bilim kurgu/ gerilim

Tanıştığım her kızla ilk hafta felsefe ve bilim tartışırken muhabbet nasıl oluyor da set üstü ocağa ve fiskos masa örtüsüne geliyor çözemiyorum.

 

52.2.2.2

Fitil muhabbeti

Bir alkış da büyüyünce eczacı olmak isteyen 4 yaşındaki afacan kuzenime gelsin. İnsanların g…ne sokmaya fitil satacakmış, çok para varmış bu işte. Kuyruk acısı var miniğimin belli. Açılın magma yolları en küçük misafirin geliyor.

52.3

Ateşli Muhabbet

Mahmutbey gişelerinde sıra beklerken yan taraftaki sırada bir kamyon şoförünün yan koltuğuna oturttuğu şişme kadına hararetli bir şekilde bir şeyler anlattığını ve ardından da kahkahalar ile güldüğünü gördüm. Akşama şişme kadınla geçireceği gecenin fantezilerini anlatan yurdumun kamyon şoförünü canı gönülden alkışlamak istiyorum. Aferin abicim!

52.4

Vadi muhabbetleri

Yer Kartal sahil yolu bağlantısı; Kurtlar Vadisi tam kadro çekimde. Trafik yavaş akıyor. Dizi setini geçtikten 200 metre kadar sonra polis tarafından çevriliyoruz. Yanımdaki zeka küpü arkadaşım çevirmeyi de çekimin bir parçası sanarak yanımıza gelen polise ”Kardeş hangi bölümü çekiyorsunuz; ne zaman yayınlanacak?” diye soruyor. Komiser abi hiç bozuntuya vermiyor. ”Dizi değil canım, dizi değil. Tırlar Vadisi Kodeste’yi çekiyoruz. Önümüzdeki yıl sinemalarda görebilirsiniz” diyor.

52.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.