Nazar boncuğu itiraflar

 

Nazara inanmayan kitle karşısında, tüm kalbiyle inanıp üstüne bir de pür telaş haliyle her olanı nazara bağlayan kesim azımsanmayacak kadar fazla. Bu konuda inanıp, inanmamayı itirafçılarımıza bırakıyoruz. Ama tabii itiraflarımızı okuduktan sonra…

Nazar

Seni ilk gördüğümde, “Ay yüzlü maşallah. Allah bağışlasın” dedin anneme ama, iki adım sonra ayağım burkuldu ve iki hafta sargıda kaldı. ikinci görüşümde, arkadaşım için yaptığım doğum günü pastası aniden elimden kayıp düştü. Üçüncü görüşümde, aniden gözüme küçük sinek kaçtı. Dünkü son korkulu karşılaşmamızdan hemen sonra öksürük krizim tuttu, şimdi hasta yatıyorum. Ya teyzem, ne istiyorsun benden? Sokağa çıkmaya korkar oldum. En iyisi taşınmalı bu diyarlardan.

 nazar1Nazar

Şimdiye dek saçımı, giydiğimi, taktığım bir aksesuarı kıskananı gördüm de bağırsaklarım ondan daha iyi çalıştığı için kıskanana ilk kez rastladım. Nasıl bir hasetse kaç gündür kabızım!

nazar2Nazar

Arabasına nazar boncuğu asmaya çalışırken önde arabaya toslayan ben, nazara inanan da tosladığım arabanın sahibi olur…

nazar3Nazar

İnternetteki oyun sitelerinde 40 bin Lira kaybeden iş arkadaşımın kocasının savunması, “Parayı kadınlarla mı yeseydim yani?” oldu. Hemen affetti karısı ya, nazar değmesin.

 nazar4Nazar Eyle!

Gözlerin çok güzel.” dedi, gözümde arpaçık çıktı. “Saçların güzel.” dedi 23 yaşında bitlendim. “Araba kullanmayı ne çabuk öğrendin; demek ki akıllısın.” dedi, bomboş yolda tek başına park etmiş traktöre çarptım. Evli, 3 çocuk babası Bakkal Hasan Amca, senin ben de gözün var galiba!

nazar5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.