Ofis çalışanları itiraf ediyor

Günümüzün yarısı ofislerde dönen dedikodular, platonik aşklar, boş geçirilen mesailer ve yoğunluktan baş kaşınmayan saatlerle geçiyor… Hepsi iş hayatının bir parçası olup çıkmışken 9-5 mesailerinin mazlum itirafçıları bu konuda da isyan etmekten geri durmuyorlar.

Ofis fantezisi

Ofiste seks itiraflarını okuyup gaza gelen fakat bir bürosu bile olmadığı için arkadaşının kıytırık emlak ofisinde bunu deneyen bir ‘ofiste sekszede’ olarak aynı şeyi denemeye hevesli itirafçılara tavsiyelerim olacak. Dikkate alsanız iyi olur kanımca: 1- Masanın sağlam olduğundan emin olun. 2-Masanın sağlam olduğundan kesinlikle emin olun. 3- Bakın ısrarla söylüyorum masa sağlam mı? 4- Masa çok önemli, sağlam değilse kötü olur. 5-Alooo, masa diyorum, sağlam mı diyorum. 6- Anladınız siz onu.

50.1

Baba oğul kutsal ofis

Arkadaşımda kaldığım gecenin sabahı, birlikte çıkıp onu iş yerine bıraktıktan sonra ayda yılda bir kere sabah 08:30 sularında ofiste gelmiş bulundum. Yaklaşık 08.45 gibi teşrif eden babamın, beni yerimde ve çalışıyorken gördüğünde verdiği ilk tepki; “Burada mı uyudun lan?”! oldu. Daha da saat on birden erken gelmem; bu son olsun!

50.2

Kızarmış piliç

Çok üşüdüğüm için ofisteki ısıtıcıyı kendime mesken edindim. Sürekli beni orada gören ofis arkadaşımın yorumu ise süperdi: “Arada dön de her yerin kızarsın”

50.3

Kokusuz hava sahası

Ofiste tek tuvalet olmayacaktı, olsa bile sen benden önce girmeyecektin, girsen bile o kokuyu bırakmayacaktın ofisimizin en güzel kızı. Tüm hayallerim yıkıldı.

50.4

8 Mart

Çalıştığım firmanın yurtdışı şubeleri var. 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutlamak için, Finlandiya ofisimizdeki beyler, kadın çalışanlarımıza jest amaçlı birer kolye; Rusya ofisimizdeki beyler fular; Bulgaristan ofisimizdeki beyler ise birer broş göndermişler. Türkiye ofisimizdeki beylerden biri ise, yeni çiçek açmaya başlamış olan ağacı budamış. Ofisimizdeki her kadının masasına birer çiçek açmış dal bıraktı. Önemli olan düşünmüş olması canım!

50.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.