Romantizm kokan itiraflar

Nasıl oluyorsa romantizm bir şekilde hayatımızın merkezinde yerini her seferinde alıyor. “Sevgili yaptım.” diye bir cümle kuruluyorsa, karşı atak mutlaka ”Romantik mi?” Oluyor. Tabii söz konusu romantizmse kriterler, romantiklik anlayışı, yaşayışı her şeyi başka başka . Bazısının yaptığı odunluk bile romantik gelebiliyor. Eee ne demişler kurda yavrusu kuzgun gözükür. Bakalım itirafçılarımızın ya da onların pek sevgili eşlerinin romantiklik anlayışı nasılmış?

Romantik

Kocam, yaklaşan doğum günüm için arabamın lastiklerini değiştirecekmiş. Çok romantik bu adam, çoook! Ben de onun doğum gününde arabasına yünden karpuz örmezsem ne olayım.

 77.1

Çok romantik

Ablamın hamile olduğunu bize söyledikleri gün, “Bir demet gül alsaydın ya eve gelirken!” diye kızdığım eniştemden takdire şayan bir magmalıkta cevap geldi: “Niye, gül reçeli mi aşermiş?” Ablacım kürtaj da yasaklandı… Ne yaptın sen?!

 77.2

Romantik

Günler sonra görüştüğüm sevgilimin yanından ayrılıp sabah işe giderken mesaj attım “Seni şimdiden özledim.” diye. Cevap geldi hemen; “Hey maşallah!” şeklinde. Çok romantiktir benim sevgilim, çok.

 77.3

Romantik

Her özel günde farklı sürprizlerle gelen altmış yaşındaki babamın sevgililer günündeki buzdolabının tamamını gülle doldurma sürprizi karşısında ”Sebzelerim, yemeklerim nerede?” diye adamcağızı paylayan antiromantik kadın benim annemdir. Arz ederim…

 77.4

Romantik Meşeler

Kendim için değil;karşılıklı olarak kameraları açıp, tek kelime konuşmadan birbirlerine baka baka çekirdek çitleyen ev arkadaşım ve sevgilisi için bir alkış istiyorum!

 77.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.