Ruh öküzü itirafçılarımız

Ruh eşimi buldum diye ortada Pollyanna gibi dolaşanlara sesleniyoruz şu an; ruh eşi diye başlayıp ruh öküzüne dönüşenleri çok gördük. Tamam çok görmedik ama çok duyduk. Tabii biz yine de içinizi karartmak istemeyiz bu konuda ama gelip geçici romantikliklere pabuç bırakmayın. İtirafçılarımızın paylaştıklarını okuyun ve kendinize ders çıkarın!

Ruh Öküzüm

Yıllarca kendim gibi birisi olsun istedim hayatımda. Ama zor taraflarımı hiç hesaba katmamışım. Benim gibi baskın, inatçı ama güzel seven bir adam var şimdi. Hem de sizden biri. Birbirimizi şiddetimizle telef etmesek, inadımızla öldürmesek, kavga etmesek, birazcık olsun anlaşabilsek süper bir çiftiz aslında.

s-25936fe7dec4321dc99cff8c533d8202a724c525

 Ruh öküzüm

En çok neyimi seviyorsun?” diye sordum, “Dırdırını” dedi… Evet evet, bu kez oldu. Çok aradım ama sonunda buldum.

o%cc%88ku%cc%88z2Benim öküzüm

İşyerine geldiğinden beri sana söylediğim “Kahve içelim mi, bu filme gider miyiz, arabaları yarıştırır mıyız, bu akşam senin servise bineyim mi, yemekte yanında oturmamın bir sakıncası var mı?” tümcelerimden hiçbir şey anlamadın. Hakkında bir şeyler öğrenir miyim diye arama sitesine adını yazıp görsellerde öküz resmi çıkınca ben anlayacağımı geç de olsa anladım…

 o%cc%88ku%cc%88z3En öküzü

Telefonumu arayıp, “Canım ya, benim kız arkadaşımın gözleri hangi renkti, hatırlıyor musun?” diye soran şahsiyet; en öküzünden, bizzat kuzenim olur!

o%cc%88ku%cc%88z4Benim öküzüm

Beni öküzüm diye sevmen çok hoşuma gidiyor biliyor musun?” diyen bir kocam var ama ben hala hiç yapılmayan sürprizlerin, organize edilmeyen romantik yemeklerin ve alınmayan hediyelerin hayalini kuruyorum. Her özel günde evet evet bu sefer olacak diye bir şeyler bekliyorum. Kadınım vesselam!

 o%cc%88ku%cc%88z5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.