Sağlıklı gülüşler için okumanız gereken itiraflar

Aylarca aynı diş fırçasını kullananlar, farkında olmadan ya da bilinçli olarak başkasının diş fırçasını kullanabilmeyi midesi alanlar ve kullandığı diş fırçasının başına gelen karanlık işleri bilmeden kullanmaya devam edenler; sizlere sesleniyoruz! Dişler önemli arkadaşlar ve haliyle dış fırçaları da. Elinizdekileri şöyle bir gözden geçirin ve komploya kurban gitmeden bizce onları yenileyin. Bakın biz sizin iyiliğinizi düşünüyoruz. İtiraflarımızı okuyunca ne demek istediğimizi anlayacaksınız! 

Denklem

5 kişilik aileyiz ama 12 tane diş fırçası kullanıyoruz. Çözemedim ben bu denklemi…

is%cc%a7-firc%cc%a7asi1

Diş Fırçası

Kocam gittiğimiz her yerde yemekten sonra mutlaka dişlerini fırçalar. Çok dikkatlidir dişlerine karşı. Bir de kendi fırçasını taşımayı öğrense…

 dis%cc%a7-firc%cc%a7asi-2

Diş fırçası

Annem ve sevgililerim evime geldiklerinde aynı diş fırçasını kullanıyorlar. Üstelik hepsi fırçanın kendisinin olduğunu sanıyor.

dis%cc%a7-firc%cc%a7asi3 

Diş fırçası

Kendine yeni bir diş fırçası almamak için diş fırçasını, içerisine 1-2 damla çamaşır suyu damlattığı bir bardak suyun içinde dezenfekte eden eski ev arkadaşım, bir diş doktoru ile nişanlanmış! Bunu da mı duyacaktım Allah’ım?

 dis%cc%a7-firc%cc%a7asi4

 Diş fırçası

“Eskiden daha çok öperdin beni!” dedin. İyi de güzelim, 1 yıldır evine gelip giderim, banyonda hala aynı emektar diş fırçan duruyor. dis%cc%a7-firc%cc%a7asi-5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.