Selülit savar itiraflar

Kadınların, şu selülitlerden çektiği nedir, a dostlar! Şunu yeme selülit yapar, bunu içme selülit yapar, yapar da yapar… Bu kadınlar, başını alıp nerelere gitsin! Ayrıca kim dediyse selülitli kadın güzel değildir diye halt etmiş, tamam biraz göz tırmalıyor ama yapacak hiçbir şey yok! Yaşasın selülitli kadınlar diyoruz ve sözü itirafçılarımıza bırakıyoruz!

Selülit

En güzel çamaşırlarımı giyip sürekli televizyon izleyen kocamın karşısında dans etmeye başladım. Sonuç; “Selülitlerin yüzünden hakem kime kırmızı kart gösterdi göremedim!” oldu.

selu%cc%88lit1Selülit

Ben üzerimde ufacık havluyla duştan çıkıp odada süzülürken bana bakıp da “Hatun, şu dünya para verip aldığın selülit kremleri var ya, bence artık alma çünkü bir b.kuma yaramamış.” demeyecektin be adam. Sonra bütün gece debelenirsin işte öyle.

selu%cc%88lit2Selülit

Şu dağlardan, tepelerden düz ovalara insek diyorum artık!” Evet, sevgilimin selülitlerime yorumu böyleydi. Gelsin bol diyetli, sporlu günler…

selu%cc%88lit3Selülite tazyik!

Bir polis edasıyla banyoya girip anarşik selülitlerimi tazyikli suyla dağıtmaya çalıştım olmadı; biber gazını denesem mi acaba?

 selu%cc%88lit4Anket

Sağlık ocağından kadınlara yönelik anket yapmak için gelen görevlinin, “Varisiniz var mı?” Sorusuna, “Varisim yok ama selülitim var…” diyen zat-ı muhterem maalesef arkadaşım olur!

selu%cc%88lit5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.