Beş itirafta sizi iyileştirecek beş doktor

 

 Meşakkatli bir eğitimden sonra, gecesi gündüzüne karışan nöbetler, vizitler ve muayeneler arasında bizi sağlığımıza kavuşturan doktorlarımızı da unutmadık. Güneş girmeyen evlerin kapısında biten, inci gibi el yazıları ile bizi ilaç dünyasında dumura uğratan doktorlarımızı bir de itirafçılarımızdan dinleyin.

Doktorum

Hastanede kalabalıklar içerisinde sıra beklerken, dışarı çıkıp birbiriyle kavga eden hasta ve hasta yakınlarına “Ya dövüşeceksiniz ve kazanana bakacağım ya da sıra numarası alıp bekleyin!” diyen sevgili doktorum; sen bizi güldürdün, Allah da seni güldürsün.

23.1

Doktor civanım

İlk birlikteliğimi yaşadım. Kan gelmeyince nişanlım bakire olduğuma inanmadı. Esnek olabileceğini söylesem de doktora gittik. Ve intikamımı canım doktor aldı. “Hiç bir esneklik yok, hala kızsın fakat penis boyu kısa olduğundan bozulmamış.” dedi. Artık hem kızım hem bekarım, canım doktor kurtardın beni.

23.2

Bedava doktor

Her hastayım dediğimde, sevgilimin bana şikayetlerimi sorup ilaç önermesi had safhada sinirimi bozuyor. Defalarca söyledim “Sen veterinersin, bana ilaç önerme” diye, dinletemedim.

23.3

Bir doktorla asla!

Genel cerrah olan sevgili aday adayımdan ilk iltifat: “Gözlerin ne kadar güzel ve büyük. Sende guatr olmasın sakın!”

23.4

Sen rahat ol doktor

Ağlamaklı bir şekilde, acı haberi duymak için kendini hazırlayan annemin gözlerinin içine baka baka “Korkma teyze, gaz sıkışması varmış, rahat ol şimdi.” dersen; annem de oracıkta pırtlayıp “Böyle mi evladım?” diye sorduğunda şeytan çarpmışa dönmeyeceksin doktor!

 23.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.