Sıradaki itiraflarımız ayrılık acısı çekenlere

 

Ayrılığın iyisi kötüsü olmaz ayrılık ayrılıktır kabul ama bazıları biraz trajikomik olabiliyor. Ağlayıp zırlayacağımızı düşünürken “Acımadı ki” diye teselli ederken buluyoruz kendimizi. He tabii teselliyle kalır mıyız? Asla! Sosyal medya da paylaşılan mutlu fotoğraflar artıyor, seyahatler çoğalıyor, kuaför masrafını hesaba katmıyoruz bile en karlı onlar çıkıyor bu işten. Yıkılmadım ayaktayım imajı çok önemli. Kim demiş ayrılığın faturasını iki tarafta öder diye faturanın tek adresi var o da kredi kartları. Siz gelin harcamalara biraz verin itiraflarımızı okuyup derdinize ortak bulun…

Ayrılık sonrası

Sokakta gördüğü el ele yürüyen bütün çiftlerin birini “sapanla vurmak” suretiyle ayırmak isteyen arkadaşımı daha ne kadar durdurabiliyorum bilmiyorum. Ayrı yürüyün siz de biraz canım!

97.1.1Ayrılığın faturası

Herkese eski sevglisinden saçma saçma mesajlar gelir, bana da eski sevgilime ait icralar geliyor!

97.2Ayrılık sebebi

Arkadaşımla, birlikte çıktığı kızı dersanesinden aldık ve bir şeyler yemek için oturduk. Yemekler bitti ve sohbete başladık, kahkahalar gırla gidiyor. O sırada sessizliğe bürünen ortamı kızın patlayan osuruk sesi bozdu. Herkes şaşkınlıkla birbirine bakarken kız gözleri dolmuş halde kalktı ve gitti. Bir daha kızdan haber alamadık. Osuruktan bir sebepten ayrılmak bu olsa gerek. Ahh arkadaşım ahh! Başına bu da mı gelecekti?

 97.3Tam zamanında

Sevgilimle ayrılık konuşması yaparken kafama kuş pisledi, “Bak seninle birlikte olan aklıma kuş bile pisliyor” dedim. Kabul etmelisiniz ki güzel bir ayrılık konuşmasıydı.

 97.4Game over

Sevgilisinden yeni ayrılmış fakat hala seven arkadaşıma nasıl geçiyor günlerin diyorum ve literatüre geçecek sevgiliden ayrılık halindeki durumu bana açıklıyor; “Tetristeki uzun çubuklar gibiyim.”

 97.5

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.