Şişede durduğu gibi durmayan itiraflar

Arkadaşlarla eğlenmek, dertleri unutmak en çok da keyifli zaman geçirmek için başvurulan içki malesef ki hiçbir zaman şişede göründüğü kadar masum durmuyor. Baş ağrısı neyse de sabah yaşanılan “Ne olur dün akşam çok saçmalamamış olayım” durumu yok mu, işte o en can sıkıcı olan da o. Belki başkalarının yaşadıklarından ders çıkarabilirsiniz diye rakı şişesinde balık olmuş bir kaç itiraf sunuyoruz sizlere.  

1.Trakya insanı

Trakya’da çalışıyor olmaktan, hele hele Keşan’da olmaktan çok mutluyum. Ama iş yerimizin gece bekçisi hep sarhoş. Umarım hırsızlar da her gece içiyordur.

5.1.1

2.Ben sarhoş değilim

Alkollüyken pek çok saçma şey yapılabilir, eski sevgili aranır, kavga çıkarılır, ağlanır, akabinde gülünür. Ben dişçi randevusu aldım. Umarım ayıldığımda hatırlayıp giderim yoksa diş ağrısından daha çok zaman içerim ben.
 5.2

3. Sarhoş dedikleri

Yüksek dozda alkol alıp birdirbir oynadıktan sonra eve gidip namaz kılan annesinin üstünden atlayan şaşırmış genç bendim. Allah’ım sen affet beni!

5.3

4. Si-Ti

Acile kafa travmalı zil zurna sarhoş bir hasta getiren hasta yakını, hastaya bakıp ”CT (siti) çekelim” diyen uzman doktor ve ”Bana kimse s.ktir çekemez laaaaan!” diye ayağa fırlayan sarhoş, gecemize neşe kattınız, sağolun.
5.4

5. Sivrisinek

Gecenin bir yarısı uyanıp, “İhtiyacınız kadar ısırın lan” diye isyan ettiğim sivrisineklere diğer odadan annemin yorumu; “Biraz az iç, sinekler sarhoş olup tekrar tekrar ısırıyor.” Pes ya.

 5.5

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.