Talih kuşunun konduğu itiraflar

Talih kuşu dönmüş, dolaşmış bu defa sitemize konmuş. Hemen gidin bir bilet alın! Şaka şaka, tabii ki sitemize konmamış ama başına talih kuşu konan itirafçılar elbette sitemizde. Sizde bizim gibi kendini çok şanslı hissetmeyenlerdenseniz, bu durum biraz can sıkabilir ya da belki şans bulaşıcı bir durumdur. En iyisi itirafları okuyalım ve buna sonra karar verelim. 5 itirafta başına talih kuşu konmuş itirafçılarımız…

Talih kuşu

Dağıtım için kura çekimini bekleyen 1200 komando, o kadar adamın içinde omuzuma arka arkaya 3 kez pisleyen bir kuş, kuradan Şırnak çeken ben… Neydi ki şimdi bu?

talih1Talih kuşu

Kredi kartımla piyango bileti aldım. Geri ödemesi 1 ay ertelemeli hayallerim var artık.

talih2Kesin talih kuşu

Yolda telefonla konuşarak yürürken sol gözüme kuş s*çtı. Evet, kuştur s*çar ama ben aval aval yukarılara bakınmıyordum. Başım eğikti ve bu kuş nasıl yaptı bu işi anlamadım. Kesin talih kuşudur, kesin değil mi?

talih3Talih kuşu

Saha toplantısında proje müdürümüzü dinlerken terimi silmek için baretimi çıkardığım anda şansım açılmasaydı o talih kuşu kafamı asla tutturamazdı.

 talih4Talih kuşu

Balık tutmaya giderken kırmızı ışıkta beklediğim sırada o tek direğin üzerindeki, tek güvercin geldi benim üzerime pisledi, gülümsedim. Karşıya geçtiğimde piyangocuyu görünce yine gülümsedim. Sahilde 2 kişinin arasında olmama rağmen sadece beni vuran dalgayla biletim ıslandı ya o gün bu gündür hala gülümsüyorum…

talih5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.