Tamir işinden anlamayan itirafçılarımız

Hepimizin evinde bir tamirci mutlaka vardır. Babamız, kocamız, erkek arkadaşımız ya da erkek kardeşimiz. Kısacası evde bir erkek varsa, tamir işinden anlayan biri de var demektir. Ya da şöyle düzeltelim, tamir işinden anladığını düşünen biri var demektir. Çünkü eline geçen her şeyi bozuk ya da sağlam fark etmez, itinayla daha da kullanılmaz hale getirdikleri aşikar. Nasıl becerdikleri konusunda sizin de tahmin ettiğiniz gibi bir fikrimiz yok. En iyisi itirafları okuyalım belki biraz olsun, konuyu idrak edebiliriz böylece…

Tamir

Neymiş efendim, boşanmadan önce evin bütün tadilatını yaptırmak lazımmış. Sonra tamamlamak için eline matkabı, vidayı alır, kendin eşek gibi yapmak zorunda kalırmışsın.

 tamir1Tamir

4 yaşındaki oğlumun midesi bozuk ve karnından durmadan ses geliyor. Bütün acılara ve ağrılara rağmen karnından gelen gurul gurul seslere yaptığı yorum mu? “Bak baba karnımı tamir ediyorlar!”

 tamir2Kocam ve ben

Evdeki badana, boya, tamir işlerini ben yapıyorum. Kocam mı ? O dizi izlemeyi çok seviyor…

tamir3Yok artık

 Sırf klozet kapağını tamir etsin diye tamirci çağırmak yerine evlenmeyi düşünen bir ablam var!

tamir4Hangisi daha garip

Bozulan RAM’i ısırarak tamir eden arkadaşım mı daha garip yoksa ısırıldıktan sonra 3 yıldan beri çalışmaya devam eden RAM mi?

 tamir5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.