Tencere kapak itirafçılarımız

Park, bahçe, Avm nerede ve nasıl olduğunun hiç önemi yok mütemadiyen uygun tartışma ortamını bulup birbirini yiyen çiftlere neredeyse her gün rastlıyoruz. Bu yüzden haliyle çiftler arasındaki uyum çok önemli. Biz buna uyum diyoruz ama halk arasında tam olarak “Tencere kapak” olarak geçiyor. Nerede görsek tanıyacağımız, birbirleriyle ahenk içinde dans eden çiftler tencere kapak olmuşlar ve itiraf.com’a düşmüşler. Bize de sizinle paylaşmak kalmış…

Tencere-kapak

Rüyasında kendisini tüm ölmüş akrabaları ile birlikte bir hafta içinde Umre’ye gideceğini görünce bu durumu öleceğine yoran ve bunu kendisine anlatan karısına “Hanım, sen bu hafta abdestsiz gezme.” diyen bir arkadaşım ve bunu gururla anlatıp “Sağolsun bizim bey çok tedbirlidir.” diyen bir karısı var.

uyum1Tencere kapak

Sevgilisinin yanında hiç kadınla beraber olmadığını imalı bir şekilde “Yaa dayı biliyorsun 19 senedir mermi ağzında geziyorum” diyerek anlatmaya çalışan salak yeğenim ve ona cevaben “Aaa aşkım silah mı taşıyorsun, ben çok korkarım, bana patlamasın sonra” diyen sevgilisini kutluyorum. Tencere kapak dedikleri bu sanırım.

 uyum2Tencere kapak

Romantik bir ortamda tüm ortamı mahvederek bana 23 Nisan şiiri okuyan bir sevgilim, “Bir şeyler anlat bana seni dinleyeyim” dediğinde anlatacak bir şey bulamayıp yemek tarifi veren bir de ben varım.

 uyum3Tencere kapak

Sevgili adayı ile birlikte güzel bir gün geçirmek için alışveriş merkezine gidiyoruz. O yürüyen merdivene binemiyor, ben ise asansöre. Nasıl bir gün geçirdiğimizi siz tahmin edin.

 uyum4Tencere/kapak

Kendi kilolarından kurtulamayan diyetisyen arkadaşımla, yıllarca eşinden boşanamayan avukat arkadaşım evlenmeye karar vermişler. Ne diyelim, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş!

uyum5

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.