Tripkolik itirafçılarımız

 

Trip konusunda henüz üstümüze tanıyacağımız bir millet görmedik. Kadınımız, erkeğimiz hepimiz ayrı ayrı bu konuda mastır yapabilecek konumdayız. Hatta mastıra bile gerek yok, iç güdüsel olarak zaten hakimiz konuya. Belli ki bu konuda itirafçılarımızın eline de kimse su dökememiş. 5 itirafta itirafçılarımız ve tripleri.

Trip

Kızgın kızgın oturuyordu köşede. “Neden kızgınsın Emir?” dedim yanına oturup. Yüzüme bile bakmadan “Neden kızgın olduğumu sana anlatarak kendimi yoramam!” dedi. “Peki.” deyip kalktım yanından. Yanıma gelip derdini anlatana kadar trip yaptım ona. İşe yaradı mı? Hem de 5 dakikada.

trip1Babamın tribi

Babam odama girerken, her zaman yaptığı gibi kapıyı tıklatır tıklatmaz açtı. Ben de babamdan biraz beklemesini ve ondan sonra açmasını rica ettim. “Tamam, deneyelim.” deyip odadan çıktı, kapımı tıklattı, benim “Gel” dememi bekledi. Ben “Gel.” dedikten sonra da “Gelmiyorum işte!” diyerek salona doğru uzaklaştı. Babamın tripleri de bir başka oluyor canım!

trip2

Saniyelik trip

Karşıdan karşıya geçerken araba geliyor mu diye sol tarafıma bir saniyeliğine bakarken “Ne bakıyorsun be tipsiz” diye trip yedim ya, bu seviyenin üstünde bir daha trip yemem herhalde.

 trip3Tripte son nokta

Sevgilim olmayan adama bile eni konu trip attım ya, artık bu konuda üzerime tanımıyorum.

 trip4İçime doğan düğün

Biz tanışmadan beş ay önce evlenen ve düğününe gitmediğim için bana trip atan bir arkadaşım var.

 trip5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.