Yalnızlığın kitabını yazan itirafçılarımız

Kimimiz gününü gün ederken kimimiz yalnızlığın kitabını yazacak durumda. Ayrı eve çıkıp kafa dinlemeyi planlayarak başlıyor tüm hikaye sonrası malum. Pişmanlık, pişmanlık ve tabii pişmanlık. İtirafçılarımız da bu hikayenin kahramanı olmuşlar çoktan ve yalnızken bir insan ne kadar trajikomik şey yaşayabilirse hepsi gelmiş başlarına. 5 itirafta en yalnızlarımıza bir bakalım…

Yalnızlık

Gece pedimi değiştirmek için kalktığımda Or… marka pedin gece için olanının üzerinde ”tatlı rüyalar” yazdığını fark ettim. Okuyunca uzak bir akrabamdan mektup almış gibi mutlu oldum hatta gözlerim doldu. ”Sen de mi benim kadar yalnızsın Or… ” diye bir de üstüne sohbet ettim Or…imle. Bu denli sevgiye aç olduğumu bana hatırlattığın için sağ ol Or… . Sana da tatlı rüyalar.

61.1

Yalnızlık

Bugün dolapta 3 aydır bozulmadan duran elma ile genç kalabilmesinin sırlarından konuştuk.

 61.2

Yalnızlık

Sırf gelen mesaj olsun diye GSM operatörüne günde 5 kez kalan paket sorgu mesajı göndermektir.

 61.3

Yalnızlık

Bazen evde o kadar çok canım sıkılıyor ki, evin kapısını açıp “Ooo kimler gelmemiş” deyip kapatıyorum. Yalnızlık çok kötü bir şey arkadaş!

 61.4

Yalnızlık

Yalnızlık hiç yüz yüze görüşmediğiniz fakat facebook’tan çok hoş ve bekar bir kadın olduğunu gördüğünüz müşterinizle iş ile ilgili mesajlaştıktan sonra kendisinin ”Size danışmak isterim” mesajını ”Sizinle tanışmak isterim” diye okuyup, heyecandan oturduğun koltukla birlikte yerle yeksan olmakmış. Arz ederim.

 sevinme

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.