Yeni yıl heyecanı yaşadığımız itiraflar!

Günlerdir geri sayım yaptığımız, bitse de artık kurtulsak dediğimiz, bir çoğumuzun lanet ettiği 2016’dan bu gece itibariyle kurtuluyoruz. 2017 herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirsin ve  hiçbir zaman 2016’yı aratmasın! Umutla beklediğimiz yeni yıl, umarız gerçekten umut ışığı olur ve her gününde güzel sabahlara uyanırız. İtirafçılarımızın yeni yıl itiraflarıyla birlikte, İtiraf.com ailesi olarak bizde yeni yılınızı kutluyoruz!

Yeni yıl Heyecanı

Arkadaşım yılbaşı için 2 ay öncesinden plan yapmış. Bence yeni yıla girmeyi en çok o istiyor. Herkes bir dursun, önce o girsin de alsın hevesini!

yeniyil1Yeni yıl zede

Sen görgüsüzlük yapıp, haftalar öncesinden yeni yılda evde olmayacağını her yerde bağıra çağıra söylersen, o hırsızın da senin evine girmesine şaşırmaman lazım be amca kızı.

yeniyil2 Yılbaşı

Yeni yıla girerken viski içip çamaşır yıkadım. Bekarlık sultanlık mıdır bilemem ama sorumluluk gerektirir vesselam.

 yeniyil3Bayram mı, Yılbaşı mı?

Dedem soruyor “Yılbaşı ne zaman yaza denk gelecek?” “Dede sen onu bayramla karıştırdın galiba, yılbaşı her zaman 31 Aralık’ta olur, bayram 10 gün öne gelir” diyorum. Bekliyor, bekliyor… “İnşallah yaza geldiğini görmek nasip olur” diyor. Hevesini kırmıyorum “Görürsün İnşallah” diyerek konuyu kapatıyorum.

 yeniyil4Yılbaşında başkadır

Yılbaşında Uludağ başkadır. Birleşseniz sığır alacağınız parayla 10 kişi birer yarım ekmek sucuk yersiniz.

 yeniyil5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.