Yerinde durmayan hormonlar ve itirafçılarımız

Baş belası, umulmadık yerde hoop diye ortaya çıkan bekleyince de bir türlü varlık gösteremeyen şeyden yani hormonlarımızdan bahsediyoruz. ‘Azı karar, çoğu zarar’ atasözü hiç bu kadar vücut bulmamıştı. Ergenlik dönemlerimizde gelgitlerin tillahını yaşattığı yetmiyormuş gibi ilerleyen zamanlarda da bir o kadar başımıza bela olabiliyor… İtirafçılarımız da hormonlardan haylice çekmiş ve çektirmişe benziyor. O zamaan ne yapalım, biz de konuyu kamuya açalım…

Erkeklik hormonu

Kocama göre son zamanlarda saçlarımın çok dökülmesinin sebebi ona dayılandığım için testesteron hormonumun çok salgılanmasıymış. Böyle giderse yakında t…klanırmışım da. Allah’ım sen sabır ver bana…

 hormon1Pandaya hormon bağışı

Pandalara porno film izlettirmişler, hayvancıklar gene dönüp oyun oynamaya devam etmiş. Nesilleri tükenmesin diye suni döllenme yapılıyormuş. Burdan bilimadamlarına seslenmek istiyorum. Ben hormon bağışı yapma konusunda gönüllüyüm; panda bile olsa işe yarayacağına eminim. Zira bende ziyan oluyorlar.

 hormon2Hormonlar

Beni kızdırma çabaları sonucu tepki vermediğim sevgilimin yorumu: “Hormonların grevde galiba!

hormon3

 Alttan olsun lütfen

Hormon bozukluğu nedeniyle aylardır regl olamayan arkadaşımın, burnundan gelen kana yorumudur; “Yanlış yerden geliyorsun be cancağızım!

hormon4Bir haller

Doktorun şu anki yaşıma rağmen, “Cildinizde çıkan sivilcelerin nedeni fazla çalışan erkeklik hormonunuz” demesiyle yürüyüşüm bile değişti.

 hormon5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.