Zevkler, renkler ve itiraflar

 

Zevkler ve renkler tartışılmaz derler. Peki ya gerçekten öyle mi? Bizce değil. Herkesin kendini haklı gördüğü noktada tek doğru bulmak imkansız. O yüzden tartışılır hem de öyle güzel, öyle tatlı tartışılır ki! Nereden mi biliyoruz? Tabii ki itirafçılarımızdan. Özellikle zevkler ve renkler konusunda birbirine atıfta bulunan itirafçılarımızdan. İsterseniz bakalım ve birlikte koyalım son noktayı…

Zevkler ve renkler

Annemin her defasında “Yakışıklı çocuk, kaşının gözünün hayrına görüşmelisin” dediği kişilerin neden yakışıklı çıkmadığını, bir firmanın reklam yüzüne yapmış olduğu “Ay ne kadar yakışıklı! Aynı Cem Özer.” yorum sayesinde anladım. Bunca zaman iyi yemişsin beni annem!

renk1Zevkler ve renkler

Küçükken “Kime aşıksın sen?” dediklerinde, iskambil kağıtlarındaki sinek valeyi bulup, getirip gösteriyormuşum. Şimdi bakıyorum da, zevksizliğin de bu kadarı yani…

renk2Zevkler ve renkler

Allah’ım ne olur zenci bir bebek gönder.” diyen 7 yaşındaki abla adayına “Ahh yavrum neredeee?” diyen 30 yaşında bir anne adayı… Zevkler ve renkler… İşte tüm mesele bu.

renk3Zevkler ve renkler tartışılmaz

Kocaman mavi gözleriyle ışıl ışıl parlayan kıza bakıp, “Deniz yerine al karşına oturt, sonra gün boyu seyret” dememle birlikte, arkadaşım kıza bakıp, “Yuh o ne öyle tavşan gözü gibi! Sende de ne zevk varmış” demesi bir oluyor. Olayın şaşkınlığını atlatmaya çalışırken, “Hacı ben renk körüyüm, belki de ondandır” deyip şaşkınlığıma merak da katmış oluyor.

renk4Zevkler ve renkler

Seksin bana göre olmadığını düşünen biri olarak, seksten bahsetmenin seks yapmaktan daha zevkli olduğunu düşünüyorum

 renk5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.