image description
Erkek, 36, İstanbul

Selfie

Gittiğim hastanede yatan hasta için, doktor anneyi sakinleştirmeye çalışıyor. Artık ne olduysa doktorun anneye cevabı; "Hanımefendi lütfen sakin olun. Şimdi kızınıza bir serum takacağız, o da fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşacak. Sonrasında da hemen taburcu edeceğiz." Tıp gerçekten ilerlemiş...

Sosyal Medya

Sosyal medya dan öğrendiklerim; 1- Eski sevgili kötü bir şey. 2- Herkes Mevlana'yı ezberlemiş. 3- En mübarek gün, Cuma. 4- En sevilmeyen gün, Pazartesi. 5- Tüm kadınlar, pilates eğitmeni. 6- Tüm erkekler, vücut geliştirmeci. 7- Fakir insan diye bir şey yok. 8-Herkes iyi, çevresi kötü! Arz ederim.

Metropol Ev

İstanbul'da şuan da otuz binin üstünde baz istasyonu varmış.Telefonum mutfağa gittiğimde Şişli, salonda Beşiktaş, yatak odasında ise Beyoğlu diyor. Merak edenler varsa tuvalette çekmiyor!

Fikri ile Zikri

Kuzenim, beyaz eşya mağazasında otururken hızla bir adam içeri girer. "Portakal s.keceği var mı?" diye sorar. Bir anlık sessizlik sonrasında, kuzenimin verdiği cevap; "Bizde kalmadı abi. Hilmi abinin Seks Shop'una bakacaksın." Adamın mı fikri bozuk, kuzenimin mi bilemedim...

Tezatlık

Şelalenin yanında bir çay bahçesindeyiz. Su sesini duymak için oturmuşuz ama mekanda müzik sonuna kadar açık. Su sesi duyulmuyor bile. Garsondan sesini kısmasını isteyince bizi dumur etmesi de gecikmiyor haliyle; "Abi, su sesinden müzik duyulmuyor bizde o yüzden açıyoruz!" Huzur mu? Şahsen bulunmuyor şu aralar!

Büyük sözü

İş yerinde evlilik hazırlıkları yaptığı için zam isteyen çalışanımıza babamın nasihatı; "Evlat, ben sana istediğin zammı yapayım ama unutma, evlenmek değil boşanmak pahalı olan." Ne ileri görüşlü bir babaya sahibim!