image description
Erkek, 37, İstanbul

Gece zehir oldu

Yanlışlıkla erkekler tuvaletine giren kız arkadaşım, o sırada pisuvarda işeyen 3 erkeğin şaşkınlıkla kafalarını kendisine çevirdiğini söyledi. "Sadece kafalarını mı?" dedim. Niye dedim, neden dedim, niçin dedim! Bana bir tane eşek arısı bulur musunuz, en acilinden!

Arkadaş

Tişörtlerinin terli olup olmadığını anlamak için yalayan bir arkadaşa sahibim. Midesizliğin bu kadarı diyorum ve üzerinde tek kelime konuşmak istemiyorum...

Bakir erkeklerin olduğu yıllar

Babacığım, eski zamandan bahsederken lütfen 70'ler diye bahset veya üniversite yıllarımız de. Hiç bilemedin tam tarih ver. Erkeklerin bakir olduğu dönemler nedir ya? Hayır, yani bir yere gönderme yapıyorsan söyle ben de bileyim.

Terakki Lisesi

İstanbul'a ilk geldiğimde, Akatlar'da bir eve gitmem lazımdı. Telefonuma gelen ''Şişli Terakkilisesi'' adresini baz alarak Akatlar sokaklarında, yana yakıla kilise arayan bendim. Lütfen bir alkış da bana gelsin...

Manken

Araba ile yolda giderken bir giyim mağazasının önünde kürk mantolu bir kadına yol sormak için durdum. Ters tarafımda olduğu için yan camı açıp biraz da yan koltuğa uzanarak hanımefendi diye defalarca seslenmeme rağmen, hiç umursamaması üzerine sinirlenmeye başladım. Arabandan inip tam söylenecekken kürk mantolu kadının aslında bir vitrin mankeni olduğunu fark etmez olaydım. Magmalara gidesice ben!

Anne

Çantasına koyduğu eşyalar dağınık durmasın diye, onları da başka bir çantaya koyup çanta içinde çanta taşıyan kişiye anne denir.