image description
Erkek, 32, Malatya

Fatoş

Unutulurdu tüm bunlar, tüm günahlar affedildiğinde belki, avucumuz da bir başkasının elleri olmasaydı. Geri dönüp bakmazdık maziye belki, o hasretle özlenen günler çok uzakta olmasaydı. Mesafelerin bir önemi kalmazdı belki de, o son öpücük resmine konmasaydı. Yaşanmasaydı keşke o ilk heyecan, her şey ilk günkü gibi kalsaydı demeseydik. Her zaman dinlediğimiz o hüzünlü şarkılar daha bir ağır gelmezdi belki de biz hiç bir araya gelmeseydik. Farkında olmadan da bitebilirdi her şey, aynı şeyleri göremeseydik. Bir daha hayalimize bile gelmezdi mazi, zamansızlık yayılmasaydı dört bir yana. Unutulurdu o göz göze geçen geceler, hiçbiri o kadar uzun sürmeseydi.

Fatoş

Akıllı telefonunun ekranına dokunduğun kadar benim kalbime dokunsaydın eğer, şu an yeryüzünün en mutlu insanları biz olurduk iki gözümün çiçeği.

Fatoş

Sen benim rastladığım değil, aradığımdın. Yıllarımın ayracı oldu gelişin. Senden önce ve senden sonra diye ikiye ayırdım hayatımı. Çok sevdim seni.

Fatoş

Perdesi çekilmiş, güneşe muhtaç odamın tavanında ciğerlerimden yolculuğa çıkan duman, tebessümüyle ellerine muhtaç kalmış, kapımın arkasına asılan kareli gömleklerim, senin dokunmalarınla ütülenmeyi beklerken, bana bile söyleyemedikleri kadar çok özlemişler üzerinde kokunu taşıyan savurganlıklarım.

Fatoş

Çünkü seni hatırlatan şeyleri görmek, seni görememekten daha acı. Yüzünü unutmak üzereyim ve bu beni kahrediyor. Çok özledim seni iki gözümün çiçeği, çok.

Can dostum

"Her şeyden kaçıp gidesim var Mehmet" sözüme karışılık hiç düşünmeden "Valla hacı merkeze kadar götürürüm ben seni. Oradan sonrasına karışmam ama..." şeklinde cevap veren, candan öte, sevilesi güzel bir dosta sahibim.

Hamile kalmak

Üzerimizde kıyafetlerimizin olmasına rağmen öpüştüğümüz esnada hamile kalma korkusu ile ne olur ne olmaz diye kucağıma oturmaktan çekinen bir sevgilim, bir de ona spermin zıplayıp havada uçamayan ve cinsel organdaki ıslaklığın hamile kalmaya yetmediğini anlatmaya çalışan ben varım.

Yolumuz burada mı ayrılacaktı

13.03.2014 Perşembe günü saat 17:30 civarında Malatya-Battalgazi minibüslerinde denk geldiğim, elinde Kpss soru bankası kitabı olan ve ayakta duran, hanım hanımcık dolgun saçlı kız; bakışlarına karşılık verip defalarca göz göze geldim seninle. O an sanırım heyecandan donup kaldım. Yol ayrımında inebilir miyim dediğin an bağırmak istedim 'yolumuz burada mı ayrılacaktı' diye ama diyemedim. Umarım itirafçısındır ve buradasındır. Aksi halde bir dahaki karşılaşmamıza kadar ben hep bakışlarında kalacağım.