image description
Kadın, 34, İstanbul

Ehliyeti yeni aldım

Çok fazla yoğun olmayan ıssız bir yolda araba kullanıyorum. Yanımdaki arkadaşım tedirgin ama belli etmemeye çalışıyor. Arkadan yanan ışığı görünce bana "Arkana bak, araba geliyor mu?" diyor. Kafamı camdan çıkarıp bakıyorum, Allah'a şükür gelmiyor.

Kimin nesi

Ben, ailem, arkadaşım ve arkadaşımın ailesi sahilde yürüyoruz. Arkadaşım ve ben önden gidiyoruz. Peşimize 2 kişi takılıyor, biz görmezden geliyoruz. Biraz ilerde arkadaşlarını görüyorlar ve bir tanesi bizi gösterip "Bu benimki, yanındaki de arkadaşınki." diyor. Yanlarında geçen ve onları duyan babam bombayı patlatıyor: "Bu benim kızım, bu da arkadaşınki!" diyor. Bütün sahil kimin nesi olduğumuzu öğreniyor!

Mesaj

Eski sevgilime yanlışlık(!) adı altında attığım mesajları yeni adaylara atsaydım; belki şu anda yalnız, sevgiye aç ve hala eski sevgilime aşık olmazdım.

Neredesin

Seninle otobüste karşılaştık. En arka koltukta cam kenarında oturuyordun. Üzerinde takım elbise ve mor bir atkı vardı. Ben işe geç kalmıştım ama seni görünce iş falan aklımdan çıktı. Sonraki diğer günlerde geç kaldım seni tekrar görebilmek için ama yoktun. Neredesin lütfen bir daha çık karşıma. Ben geç kalmaya razıyım, yeter ki hayata geç kalmayalım...

Hırsız polis

Öğrenci evimize hırsız girdi. Olayı fark edince hemen polisi aradım ve evimize biri girmiş, dedim. Polisin verdiği cevap: "Hala yanınızda mı?" Evet abi, hazır dördüncüyü bulmuşken okey oynuyoruz. Tövbe tövbe.