image description
Erkek, 40, Ankara

Doktor civanım

"Yarın görüşüyor muyuz?" diye sorduğunuz arkadaşınız; "Yok, yarın g.tçü Mevlüt ile randevum var!" diye cevap veriyorsa ve siz şaşırmıyorsanız, kendisi hemoroitten muzdariptir.

Değişik

Tamam tarzın değişik, bu görünüşünden belli ama neden camideki 1000 kişi aynı anda "Amin" derken, sen her defasında, herkes sustuktan sonra "Ameennn" diyorsun arkadaşım, canına mı susadın?

Baba evi

Ayrılırken üzüldüğümüz, gidince sevindiğimiz, başımız sıkıştığında da kapılarının ardına kadar açık olduğunu bildiğimiz, dumanı hep tütsün ocağı hiç sönmesin istediğimiz, başımızdan eksik olmasın diye dua ettiğimiz ,çocukluğumuzu, gençliğimizi yaşadığımız, haber almadan duramadığımız, uzak olmaya dayanamadığımız sevgi dolu yere "Baba evi" denir.

İmansız

Son 3 aydır, şifremi ve kullanıcı adımı sürekli değiştirdiğim halde önceleri 1 ay rahat rahat yeten kotalı internet paketim, 10 gün içinde dolmaya başlayınca modem adımı; "Yeter be imansız" diye değiştirdim. Arkadaş mesajı almış ve imana gelmiş olacak ki; her şey eskisi gibi artık...

Üzgünüm anne

Annem, başarısız 3 terlik fırlatma girişimi sonrası kibarca rica ediyor; "Oğlum, yaşlanmışım gözler eskisi gibi iyi görmüyor. Lütfen durduğun yerde dur da şöyle keyifle bir tane patlatayım." Hiç kusura bakma anne, tatlı dil yılanlarda işe yarar bende değil.