image description
Erkek, 37, Ankara

Kıbrıs Kıbrıs

1. Araçlar sağdan direksiyonlu sakın unutmayın ve benim gibi gidip şoför koltuğuna oturmaya çalışmayın. 2. Yazın giderseniz nemden kaçabileceğiniz tek yer kumarhaneler. 3. Kumarhaneler çok nezih ve havadar. 4. Kumarhanelerde garsonları öpücük atarak çağırıyorlar şaşırmayın. 5. Kumarhanede yiyecek ve içecek bedava. 6. Yaş ortalaması oldukça yüksek. 7. Striptiz kulüplerinin hepsi şehir dışında ve devlet denetiminde güvenli yerler. 8. Taksicilerin bu kulüplerle anlaşması var ve istediğiniz şeyi açıkça söyleyebilirsiniz hiç sıkıntı yok. 9. Striptiz kulüplerinin tamamında, beğendiğiniz kızla ilişkiye girebilirsiniz.

Cümle Kur Canım

Whatsapp'ta yazışırken her kelimeden sonra gönder tuşuna basarak mesaj gönderen kızlar ile cümle kurararak tek bir mesajda yazışan kızlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. Cümle kurarak yazışan kızların daha akıllı olduğunu düşünerek hareket ediyorum ve bugüne kadar hiç yanılmadım. Her kelimeden sonra gönder tuşuna basan kızlar mı? Onlar benim için tek gecelik.

Bir Daha Asla

Whatsapp'ta eski sevgilimin profil fotoğrafına bakarken yanlışlıkla aradım mı, aradım. Telefonun ekranı donduğundan aramayı sonlandıramadığım için konuşmak zorunda kaldım mı; kaldım. Ben kapatamıyorum, sen kapatır mısın dedim mi; dedim. Rezil oldum mu; oldum. Ellerim kırılsın daha da Whatsapp'ta dolaşırsam!

Hayır

İş ve sosyal hayatımda kimseye hayır diyemem ve bu sebeple çok sevilirim. Aşk hayatımda ise bana aşık olan kızlara hayır dediğim için daha çok sevilirim. Velhasılıkelam, her işte bir hayır var gerçekten de...