Boşanmak

Komşumla dertleşiyoruz. Kocasından boşanma kararı almış. Çocukları olduğunu, zor bir yola gireceğini, iyi düşünmesini söylüyorum. İçimden de boşanırsa çok özgür olacağını, hesap vermeden gönlünce yaşayacağını, beğendiği erkekle beraber olabileceğini düşünüyorum. Ne iki yüzlü, ne edepsizim ben ya!

Aletim

"Hanım; ben sana sarılarak uyuyayım. Sen de aletinle oyna" dedi. Yanlış anlaşılmasın. Bu, yalnız uyumayı sevmeyen akıllı kocamın, akıllı telefonum üzerinden beni kandırmak için geliştirdiği son taktik...

Saflık

Bir dönem ünlü bir mankenin reklamını yaptığı, göğüsleri bir hatta iki beden büyüten haplardan kutu kutu alıp içmiştim. Şimdi bakıyorum da, ilaç firması ikimizi de kandırmış.

Yaramaz

"Hayvanat bahçesi" diye bağırdı yaramaz çocuğuna. Ben şaşırınca da; "Abla tek tek tüm hayvanların ismini saymamak için topluca söyledim, gitti." dedi. Çok tasarrufludur benim kardeşim çoook...

Kısa bir ara

Eskiden bir programa reklam girdiğinde tuvalete gidip gelebilir ya da bir çay alıp izlemeye devam ederdik. Şimdi en uzun namazı eda edebiliyoruz. Çok şükür.