image description
Erkek, 34, Adana

Dinsizin hakkından hoca gelir

Lise öğretmenim ile alışveriş merkezinde karşılaştık. Kendisi ve eşi ile sohbet ederken gözüm kızlarına takıldı. İstem dışı; "Bunu siz mi yaptınız, güzel olmuş elinize sağlık!" dedim mi? Dedim. Hadi ben patavatsızım, e be hocam herkesin içinde sen niye, "Kaç yaşına geldin hala aynı p.çsin!" dedin ki? Hakettim kabul ama utancımdan mağazaya girip beğendiğim montu alamıyorum.

Bekarlık İmparatorluğu

1) İlk 3 ay sudan çıkmış balığa dönüyorsunuz. 2) Sorumluluk olmaması bir nebze olsun rahatlatıyor. 3) Aileniz iyice kabullendikten sonra her şey güzelleşiyor. 4) Her ortama rahatça giriyorsunuz hatta hoş teklifler alıyorsunuz. 5) Aşık olma hevesi ile tanışıp kaynaşıyorsunuz. 6) Karşınızdaki insan mükemmel olsa da evlilikten korkuyorsunuz. 7) Ailenizin evlendirme çabası hiç olmuyor. 8) Daha bakımlı oluyorsunuz, hatta metroseksüel bir erkek çıkıyor ortaya. 9) Genç kız, dul, evli her kesimden talep görüyorsunuz. 10) 'Bekarlık sultanlık değil, imparatorluktur' fikriyle tam bir imparator olma yoluna giriyorsunuz. Sonuç; Boşanmak harika, kendinizi yeniden keşfediyorsunuz.

Her yerde mizah

Trafik çevirmesinde, "Camlarda da film varmış" diyen polis memuruna, "Evet, yeni çektirdim abi. Nasıl olmuş?" diye sormakla kalmadım üstüne birde, "Dalga mı geçiyorsun lan benimle!" dediğinde "Hayır sadece ilişkimize mizah katmaya çalışıyorum." dedim. O son cümleyi kurmasam, o ceza da o kadar gelmeyecekti bence...

Su saati

Küçükken araba sürme oyununda evimizin su saatini kilometre olarak kullanır, suyu açık bırakıp hareket etmesine sevinirdim. Babam da su faturası çok geldiği için sinirlenir ve ödemekte zorlanırdı. Şimdi istediğim arabayı kullanıyor olmak bile o keyfi vermiyor bana.

Sil baştan

Yanlış yapılan ve baştan sona mutsuz, huzursuz geçen evliliğin bana ailemi, işimi, arkadaşlarımı kaybettirdiğini aradan 2 yıl geçtikten sonra şimdi daha iyi anlıyorum. Meğer neler kaybetmişim ben...